דרוש מידע הנחה בארנונה עירית ירושלים - חייב תצהיר?

batya11

משתמש פעיל
אבקש מידע ממי שכבר הגיש את הבקשה, האם שכירה ואברך חייבים בנוסף גם להביא תצהיר מדיין?
ברשימת המסמכים הנדרשים זה לא נראה חייב, אבל בעת מילוי טופס מקוון דורש את זה.
אם כן, יש למישהו דוגמא של התצהיר הנדרש?
תודה רבה!

חנה4

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
שואלת גם, זה ממש לא ברור.
וגם על כל ילד המערכת מצפה לקבל שני טפסים...

chaya3330

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
חייבים להביא תצהיר. אפשר ללכת למשרדי אגודת ישראל ברחוב פרי חדש נראה לי פניה מרחוב שטראוס/ישעיהו. שם הם חותמים על התצהיר ומגישים בשבילך הכל לעירייה... אם אני זוכרת טוב זה עולה 20₪ והם ממש יודעים את כל הפרטים מה צריך ובודקים איתך אם יש את כל המסמכים. בהצלחה

chaya3330

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
שימו לב שאם משהוא לא נראה להם במסמכים (לדוג שמצהירים הכנסה נמוכה מידי באופן שלא נשמע הגיוני וכו..) הם יכולים לשלוח חוקר הביתה לבדוק מקרוב, לא תמיד הכי נעים;(

סיגל א

משתמש מקצוען
שימו לב שאם משהוא לא נראה להם במסמכים (לדוג שמצהירים הכנסה נמוכה מידי באופן שלא נשמע הגיוני וכו..) הם יכולים לשלוח חוקר הביתה לבדוק מקרוב, לא תמיד הכי נעים;(
מניסיון :(
אלינו הגיע חוקר הביתה על הכנסה נמוכה מדי.
הם חפרו לנו על כל שורה בתדפיסי חשבון הבנק. יצאנו בנס.

batya11

משתמש פעיל
ואם אני לא מגיעה למשרדי אגודת ישראל,
מישהו יודע מהו התצהיר הזה שצריך? איך אני משיגה אותו?

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
אני הלכתי לפקיד בעריה, ישבתי מולו עם כל המסמכים והוא לא ביקש תצהיר.
כנראה שפנים מול פנים מחליקים את זה.

טראכטער

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
חייבים להביא תצהיר. אפשר ללכת למשרדי אגודת ישראל ברחוב פרי חדש נראה לי פניה מרחוב שטראוס/ישעיהו. שם הם חותמים על התצהיר ומגישים בשבילך הכל לעירייה... אם אני זוכרת טוב זה עולה 20₪ והם ממש יודעים את כל הפרטים מה צריך ובודקים איתך אם יש את כל המסמכים. בהצלחה
רחוב פרס, פניה מרחוב ישעיהו, ולא עולה שקל.

שוה להשקיע את הזמן, כי הם יודעים מראש את כל הבעיות וממליצים לך איך להתנהל, חוסך הרבה כאבי ראש אח"כ, שלא נדע;).

וכמדומני שלא צריך תצהיר, רק אישור מהכולל (אא"כ רוצים להצהיר שההורים משלמים שכירות במקומכם וכדו', שאז צריך תצהיר מרב או דיין מוכר ועם בלאנק).

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה