הנחה בארנונה עיריית בני ברק

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד

מרחב

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
למה השכיר יכול לחשב לפי חודשי העבודה
והעצמאים לא????
עושק
שכיר יכול להרוויח כל חודש סכומיםגבוהים ובחודשי החישוב לארונה להפחית בעבודה
מה שעצמאי לא יכול כי זה מחולק לפי שנתי
יש פתרון???????

אורחת לרגע

משתמש מקצוען
מותר להם חוקית לקבל נתונים ישירות מב.לאומי.
לא שיש לי בעיה עם זה, אבל איך זה מותר להם ?

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
הבנתי שהם מחתימים את הלקוח כנראה על איזה מסמך שהוא מאשר להם לקבל את הנתונים מביטוח לאומי.
האם מישהו יכול לאשר את זה ? ואיזה מסמך ?

אורחת לרגע

משתמש מקצוען
ואם אני מגישה מקוון, איך אני חותמת להם ?
בזמנו משרד התמ"ת רצה להתממשק עם ב.לאומי ואסרו עליהם בגלל חוק צנעת הפרט או משהו כזה.
לא מבינה למה הם אמורים לקבל מידע מב.לאומי ולא מסתפקים באישור עיסוקים שמעבירים להם.
יתכן שרוצים לבדוק שינויים בהכנסות במהלך השנה ?
בעבר לבעלי היה תלוש של 1000-1500 מהעירייה, תלוש אחרון היה בדצמבר של שנה X, והייתי צריכה וועדה מיוחדת, למרות שהבאתי מכתב פיטורין כדי שיאשרו לי הנחה בארנונה.

פילפלית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
ואם אני מגישה מקוון, איך אני חותמת להם ?
בזמנו משרד התמ"ת רצה להתממשק עם ב.לאומי ואסרו עליהם בגלל חוק צנעת הפרט או משהו כזה.
לא מבינה למה הם אמורים לקבל מידע מב.לאומי ולא מסתפקים באישור עיסוקים שמעבירים להם.
יתכן שרוצים לבדוק שינויים בהכנסות במהלך השנה ?
בעבר לבעלי היה תלוש של 1000-1500 מהעירייה, תלוש אחרון היה בדצמבר של שנה X, והייתי צריכה וועדה מיוחדת, למרות שהבאתי מכתב פיטורין כדי שיאשרו לי הנחה בארנונה.
אני הבנתי שהם צריכים רק את הדף של תקופת עיסוק ,לא את כל הפרטים עליך בביטוח הלאומי...

אולי מעניין אותך גם...