הנוסחה להקטין סוגריים מן הפותח הראשון עד הסוגר האחרון

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
אני לא מבין, זה נראה שאתם סותרים א"ע מיניה וביה. סוגריים פנימיים פי' סוגריים שאין בתוכו עוד סוגריים, אז זה מה שרציתם לא?
אולי כוונתכם רק סוגריים שנמצאים בתוך סוגריים ולא סוגריים שאינם נמצאים בתוך סוגריים אחרים?
אז זה מסובך אבל אפשרי רק בכמה שלבים (אפשר להקליט ולעשות מזה מאקרו):
אני אכתוב לך את זה מאוחר יותר.
בהמשך לזה:
שלב ראשון: צריך למצוא הסוגריים הפנימיים ולבודד אותם עם קודים כדי לבדל אותם משאר סוגריים במסמך שאינם בתוך סוגריים -
חפש:
(\([!\)]@)(\(*\))([!\(]@\))
החלף:
\1@ 10\2@ 20\3 (לא לעשות הרווח בין השטרודל להמספרים, עשיתי את זה רק כדי מערכת האתר מזהה אותו בשוגג ככתובת מייל וחוסם אותם)

שלב שני: להחל עיצוב יעודי על אותם סוגריים -
חפש:
\@ 10*\@ 20 (לא לעשות הרווח בין השטרודל להמספרים, עשיתי את זה רק כדי מערכת האתר מזהה אותו בשוגג ככתובת מייל וחוסם אותם)
החלף:
הכנס כאן איזה עיצוב אתה רוצה

שלב שלישי: מסירים הקודים -
חפש (לא בתווים כלליים):
@^#^#
החלף:
תשאיר ריק

לתועלת הרבים נזמין כאן את @moishy ואת @Yisrael , אולי יסכימו לפנות מזמנם וליצור מאקרו לזה.

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
האם תוכלו להסביר מה התפקיד של כל תו במרכיב החיפוש, למשל * למצוא את כל התוים, וכן הלאה לגבי סוגריים, סוגריים מסולסלות, סימן קריאה, שטרודל ועוד
כאן יש לך כמעט הכל: (במסמך עי' בעיקר אחרי הכותרת 'חיפוש בתווים כללליים'. לפני כן אני בעצמי לא מבין כ"כ על מה הוא מדבר)
תווים כלליים.PNG

קבצים מצורפים

• חיפוש-והחלפה-בוורד.pdf
    KB 182.8 · צפיות: 21

סופריא - הוצאה לאור

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום גולד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אני לא מבין, זה נראה שאתם סותרים א"ע מיניה וביה. סוגריים פנימיים פי' סוגריים שאין בתוכו עוד סוגריים, אז זה מה שרציתם לא?
אולי כוונתכם רק סוגריים שנמצאים בתוך סוגריים ולא סוגריים שאינם נמצאים בתוך סוגריים אחרים?
אז זה מסובך אבל אפשרי רק בכמה שלבים (אפשר להקליט ולעשות מזה מאקרו):
אני אכתוב לך את זה מאוחר יותר.
זה בדיוק מה שאני מחפש. ממתינים להסבר!

סופריא - הוצאה לאור

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום גולד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
בהמשך לזה:
שלב ראשון: צריך למצוא הסוגריים הפנימיים ולבודד אותם עם קודים כדי לבדל אותם משאר סוגריים במסמך שאינם בתוך סוגריים -
חפש:
(\([!\)]@)(\(*\))([!\(]@\))
החלף:
\1@ 10\2@ 20\3 (לא לעשות הרווח בין השטרודל להמספרים, עשיתי את זה רק כדי מערכת האתר מזהה אותו בשוגג ככתובת מייל וחוסם אותם)

שלב שני: להחל עיצוב יעודי על אותם סוגריים -
חפש:
\@ 10*\@ 20 (לא לעשות הרווח בין השטרודל להמספרים, עשיתי את זה רק כדי מערכת האתר מזהה אותו בשוגג ככתובת מייל וחוסם אותם)
החלף:
הכנס כאן איזה עיצוב אתה רוצה

שלב שלישי: מסירים הקודים -
חפש (לא בתווים כלליים):
@^#^#
החלף:
תשאיר ריק

לתועלת הרבים נזמין כאן את @moishy ואת @Yisrael , אולי יסכימו לפנות מזמנם וליצור מאקרו לזה.
יפה מאוד!!! כל הכבוד!

עדיין יש בזה קצת בעייתיות... כי אם אחרי הסוגריים הפנימיים יש עוד מילה בתוך הסוגריים החיצוניים, גם המילה הנוספת נבחרת בעיצוב משום מה...

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
יפה מאוד!!! כל הכבוד!

עדיין יש בזה קצת בעייתיות... כי אם אחרי הסוגריים הפנימיים יש עוד מילה בתוך הסוגריים החיצוניים, גם המילה הנוספת נבחרת בעיצוב משום מה...
תכתוב כאן בדיוק איך זה כתוב (המילה הנוספת שנבחרת) כדי שאוכל לבדוק מה הבעיה.

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים

טייפסעטער

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
למה לא?
אם אתה שותל סימונים להסוגריים, אפשר אחרי כן לשנות אותו לכל גודל שאתה רוצה (ע"י חיפוש והחלפה נוספת).

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
למה לא?
אם אתה שותל סימונים להסוגריים, אפשר אחרי כן לשנות אותו לכל גודל שאתה רוצה (ע"י חיפוש והחלפה נוספת).
אוקיי, לא ידעתי שאתה מתייחס לאותו מאקרו, חשבתי שאתה מתייחס למאקרו שמקטין הסוגריים לא מה שמכניס קודים.

אבל בכל זאת אני לא רואה התועלת הגדולה במאקרו זה (חוץ למי שצריך את זה כדי לייצא לתג) שהרי גם בזה אתה צריך לעשות כמה פעולות בנפרד, המאקרו לא עושה הכל ביחד. וגם צריכים להכניס ידנית בתוך המאקרו לאיזה סגנון יתייחס.
זה לא המאקרו אנחנו מחפשים.

אגב, הקישור שהכנסת, מעלה דף חסום לאנשים פשוטים כמונו...

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
יפה מאד, זה מוצא אותו דבר כמו הנוסחה שלי. רק החיפוש שלו עוצר אחרי הסוגריים הפנימיים. יתכן שנוסחה זו יהיה יותר מוצלח אם רוצים לחפש רק הסוגריים הפניימיים. (אני העתקתי את הנוסחה שכתבתי בעיקרון למצוא סוגריים בתוך סוגריים, כלומר שהנוסחה שלי מוצא כל הסוגריים גם החיצוניים. ורק הוספתי אח"כ שישתול קוד רק בסוגריים הפנימיים).
אבל גם לפי הנוסחה שלו צריך לעשות שלשה שלבים כדי לעצב הסוגריים הפנימיים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה