קורונה הנה זה חוזר... הקבינט אישר עוצר לילי מחנוכה למשך 3 שבועות

מצב
הנושא נעול.

אדם לעמל יולד

משתמש מקצוען
העניין הוא שלא להאמין כמה חוסר הגיון יש בזה, הרי הסגר אמור להתחיל מהשעה שש או שבע בערב. וההדלקות ההמוניות מתחילות בערך בשעה הזו, אז יהיו כאלו שיסעו לפני שהסגר מתחין ויחזרו למחר בבוקר... אז מה הועילו "חכמים" בתקנתם?

צצצ

משתמש מקצוען
והכי הזוי שהעוצר הלילי אמור להסתיים בדיוק בסילבסטר...
מרוב אהבה
למה לא עושים רק על הרים אדומות או כתומות כמו בחלק פעמים קודמות?
איך התחלואה עולה רק לפני חגים?
ממש נפלאות הבריאה. ("מה רבו")

אדם לעמל יולד

משתמש מקצוען
הצעת החלטה:

לאור מגמות התחלואה ובמטרה להביא לבלימה מהירה של התפשטות התחלואה ולהורדתה אל מתחת ל-1000 נדבקים ליום ולמקדם הדבקה נמוך מ-1, ננקוט צעדים כמפורט להלן -

1. נפעיל מיום ד' הקרוב (9/12/20) את תכנית שלושת השלבים שהוצגה ע"י ר' המל"ל, על בסיס מדדים עדכניים שיובאו מחר לאישור הקבינט ע"י משרד הבריאות.
2. החל מיום ד', 9 דצמבר 2010, יוטל סגר לילי, במסגרת סגר זה תאסר פעילות מסחר ויוטלו הגבלות על תנועה בין אזורים. כלל ההגבלות יפורטו בהצעת החלטה שתובא ע"י משרד הבריאות לאישור הממשלה/הקבינט.
3. נפעיל את תכנית "כנפי חיל" לביצוע בדיקות לשבים מחו"ל/ממדינות אדומות כתנאי לבידודם הביתי (מי שלא ירצה להיבדק יידרש לבידוד במלוניות).
4. קניונים ושווקים יפתחו בהתאם לכללים שנקבעו בעקבות הפיילוט, למעט ב"אזורים אדומים"
5. נאפשר פעילות מוגבלת של מוזיאונים ותרבות בהתאם לסיכומים בין משרדי הבריאות והתרבות.
6. נמשיך להפעיל את תכנית "איים ירוקים". לצורך זה יבוצעו תיקוני חקיקה.
7. מערכת החינוך תמשיך לפעול באזורים הירוקים והצהובים אלא אם יוטל סגר.
8. נפעל לריווח התפוסה בתחבורה הציבורית.
9. ננקוט צעדים להגברת האכיפה ולהחמרת קנסות
10. ההגבלות לא תפגענה בזכות ההפגנה.

יערי

משתמש מקצוען
הייתי מנסח את זה כך,
ההחלטה בהחלט שלא מובנת למה לא עושים חלוקה שלפחות בערים ירוקות לא יהיה סגר, ואני בהחלט חושב שהיד על קלה על ההדק בהחלטות מעין אלה.
אבל אני לא חושב שיש למישהו משהו נגד החגים, יש להם נגד התקהלויות, מה לעשות שבאופן מוזר תמיד ערבי הלביבות הטישים וכדו' יוצא באותו תאריך של חנוכה ושל שאר החגים, חוץ משנה שיש בה שני חודשי כסלו.
אני כמעט בטוח שאם היו מזיזים את ההתקהלויות לעוד חודש נניח הסגר ג"כ היה עוד חודש ולא בחנוכה.

חגית קרמר

בניית אתרים ברמה בינלאומית
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
הסגר משמעותו אנטישמיות.
הגבלת החגים אצל חרדים.

אין קשר בין הקורונה לבין ההתעללות בציבור.
תמחקו מהר את ההודעה שלי, את הכבוד שלי כאדם עם חופש פעולה לא תוכלו למחוק.

חגית קרמר

בניית אתרים ברמה בינלאומית
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  4  פעמים

לוח מודעות

למעלה