הנגן המתקדם ביותר >>>

הני כגנס

משתמש מקצוען
שלום וברכה!
מהו מכשיר הנגן המתקדם והטוב ביותר?
חשוב לי שיהיה עם הקלטה חיצונית - ללא חיבור של אוזניה.
אשמח לעזרכתם המהירה.
תודה רבה!

riki18

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
חשוב לי שיהיה גם איכותי.

האם סנדיסק נחשב עדיין הכי טוב?
סנדיסק זה ממש לא מה שהיה פעם, הדגם שלהם שמקליט- זה רק הקלטה דרך האזניות,וסתם ככה איכות השמע שם נוראית.
נגנים שהם 'בסדר' זה סובו, דוכו גלסבה ודומיהם, לכולם בערך אותו תפעול מעצבן, שלא דומה לסנדיסק הישנים, אך א"א לומר שהם לא איכותיים.
לי אישית יש DOCO והוא בסדר גמור. מקליט מעולה.

הני כגנס

משתמש מקצוען
סנדיסק זה ממש לא מה שהיה פעם, הדגם שלהם שמקליט- זה רק הקלטה דרך האזניות,וסתם ככה איכות השמע שם נוראית.
נגנים שהם 'בסדר' זה סובו, דוכו גלסבה ודומיהם, לכולם בערך אותו תפעול מעצבן, שלא דומה לסנדיסק הישנים, אך א"א לומר שהם לא איכותיים.
השמע בו מספיק איכותי?

Control R

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
קופץ על האשכול
רוצה מידע על נגן סאנדיסק עם בלוטוס
האם מתחברים אל האזוניה ואח"כ אפשר לדפדף בכל התפריטים בנגן או שצריך להיות רק בקטגוריה של הבלוטוס בשביל לשמוע דרכו (ואז אין אפשרות לבחור שיר מסוים).
וכן האם הוא באמת נגן טוב?

cantor

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
השמע בו מספיק איכותי?
מנסיון הנגן דוקו סלים זה הנגן הכי אידיאלי למי שלא מחפש נגן מצועצע כמו הדיגימנים ודומיהם גם מצד שמע איכותי וגם מצד הקלטה חוזק וכדו' רק מה שאין בו בלוטוס אם אתה צריך בלוטוס לך או על הgo plus זה הנגנים המומלצים מבחינת שמע איכות והקלטה

אליהו שטיין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
שלום וברכה!
מהו מכשיר הנגן המתקדם והטוב ביותר?
חשוב לי שיהיה עם הקלטה חיצונית - ללא חיבור של אוזניה.
אשמח לעזרכתם המהירה.
תודה רבה!
למה אתה צריך את "המתקדם והטוב ביותר"? תגדיר לעצמך מה אתה רוצה מהנגן, ואז תמצא את אותו אחד שיש לו את זה....

אהרן שטיימן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
יש נגן של חברת - SAMVIX, נגן מעולה באיכות שמע וסאונד מיוחד
באיכות HIFI 8+ - שאם הבנתי נכון זה דרגת איכות בסאונד - מאד גבוהה.
אני קניתי לאחרונה ב 250 ש"ח, ואני מאד נהנה.

cantor

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
מבחינת סאונד הוא כנראה הנגן הכי אידיאלי הנגן היחיד מחברת סאמויקס שיש לו שמע יותר איכותי מהנגנים של דוקו אבל זה רק עם רדיו ויש לו אחריות מוגבלת כמו כל הנגנים של סאמויקס

דוד רוט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
אם אתה רוצה באמת משהו מקצועי לך על cowon יש לי את ה X9 שלהם והוא מפוצץ באיכות. בארץ הוא עולה קצת יקר יחסית לנגנים שהציעו פה (בסביבות ה 700 ש"ח) אבל הוא לא בליגה שלהם.... הוא מוציא אודיו באיכות אולפן!! יש גם דגמים אחרים יותר זולים.
וסליחה שאני אומר אבל DOCO זה נגן שרק פרסומות עומדים מאחוריו, אה... ועוד כמה עובדים סיניים, כל קשר בינו לבין איכות והשמעת מוסיקה הוא מקרי בהחלט!!....... עצוב שאנשים קונים אותו, ועוד מתפלפלים ב"דקויות" של האיכות שלו.

miri photog

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מה אתם אומרים על הנגן החדש של סאמויקס- "smart gig"?
מישהו התנסה בזה כבר?
אשמח לשמוע חוות דעת.

ירא

משתמש צעיר
אם אתה רוצה באמת משהו מקצועי לך על cowon יש לי את ה X9 שלהם והוא מפוצץ באיכות. בארץ הוא עולה קצת יקר יחסית לנגנים שהציעו פה (בסביבות ה 700 ש"ח) אבל הוא לא בליגה שלהם.... הוא מוציא אודיו באיכות אולפן!! יש גם דגמים אחרים יותר זולים.
וסליחה שאני אומר אבל DOCO זה נגן שרק פרסומות עומדים מאחוריו, אה... ועוד כמה עובדים סיניים, כל קשר בינו לבין איכות והשמעת מוסיקה הוא מקרי בהחלט!!....... עצוב שאנשים קונים אותו, ועוד מתפלפלים ב"דקויות" של האיכות שלו.
יש בזה בלוטוס ואיך נראה הנגן מבפנים אם אפשר לצלם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  4  פעמים

לוח מודעות

למעלה