מחיר למשתכן המשך תוכנית מחיר למשתכן???

אידישע מאמע

משתמש מקצוען
באור יהודה ובעוד מכרז בלוד זכו קבלנים במחיר למ"ר שהוא הרבה יותר זול ממחיר השוק, ומשרד המשפטים אמר שזה לא תקין לתת הנחות כאלו גדולות, ולכן זה תקוע עכשיו בדיונים איך ליקר את הדירות (מה שמסתמן שיהיה תשלום נוסף למדינה)

רק שמחות

משתמש פעיל
באור יהודה ובעוד מכרז בלוד זכו קבלנים במחיר למ"ר שהוא הרבה יותר זול ממחיר השוק, ומשרד המשפטים אמר שזה לא תקין לתת הנחות כאלו גדולות, ולכן זה תקוע עכשיו בדיונים איך ליקר את הדירות (מה שמסתמן שיהיה תשלום נוסף למדינה)
מקור?
והאם בסוף זה יוגרל במחיר הזה ?
פיס קטן על זה

אידישע מאמע

משתמש מקצוען
מקור?
והאם בסוף זה יוגרל במחיר הזה ?
פיס קטן על זה
לא, זה לא יוגרל במחיר הזה
"אלא שהפערים בין מחירי הזכייה במכרז לבין מכרזים קודמים באותו האזור, והיקף ההנחות שמשקפים המכרזים מאמש, הביאו את מקבלי ההחלטות ברמ"י ובמשרד האוצר להחלטה כי יש לדרוש מהחברות להגדיל את סכום הזכייה למ"ר בדירות מחיר למשתכן - שיושת על הזכאים. "

רק שמחות

משתמש פעיל
לא, זה לא יוגרל במחיר הזה
"אלא שהפערים בין מחירי הזכייה במכרז לבין מכרזים קודמים באותו האזור, והיקף ההנחות שמשקפים המכרזים מאמש, הביאו את מקבלי ההחלטות ברמ"י ובמשרד האוצר להחלטה כי יש לדרוש מהחברות להגדיל את סכום הזכייה למ"ר בדירות מחיר למשתכן - שיושת על הזכאים. "
גם באתר של רמ"י מוופיע שזה מחיר הזכיה אך לא זה המחיר בהגרלה

הילה המפתחת

משתמש פעיל
אני רואה שיש הגרלות המשך באתר משרד השיכון אבל אין אף מודעה על זה. מישהו יודע במה מדובר? ואיך יכול שבביתר עילית יש הגרלת המשך?

נ.ח.

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
אני רואה שיש הגרלות המשך באתר משרד השיכון אבל אין אף מודעה על זה. מישהו יודע במה מדובר? ואיך יכול שבביתר עילית יש הגרלת המשך?
לפי מה שידוע לי (קנינו דירה שם בפרויקט) נשארו שם דירות יקרות (1.600.000 ומעלה) בגלל שלדירות מוצמד גינה ענקית,
אז כנראה שאנשים לא רצו את הדירות, ולכן זה חוזר להגרלה.

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום
לפי מה שידוע לי (קנינו דירה שם בפרויקט) נשארו שם דירות יקרות (1.600.000 ומעלה) בגלל שלדירות מוצמד גינה ענקית,
כמה מטר הדירות האלו שנשארו?

אחות

משתמש מקצוען
יש לכם כתובת של אתר החברה? הכתובת באתר ההרשמה להגרלות לא תקינה....

משה פישר

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה

אתם מדברים על ביתר?
יש אתר של הפרויקט?

תודה

נ.ח.

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה