המרת תמונה לוקטור

שרה אפרת

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
UX UI
לקוח שלי מבקש להדפיס קובץ אילוסטרייטור במכונות לייזר ע"י חיתוך לייזר במתכת.
אין לי שמץ בנושא, הבנתי שאם הופכים קובץ של תמונה לוקטור באילוס ניתן לחתוך את העיצוב בלייזר.
אשמח לכל בדל של מידע בנושא ממישהו שהתנסה בעבודה כזו פעם.

וכל העוזרים והמסייעים יבורכו מפי עליון אמן

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
חיתוך בלייזר (כמו גם גלופות וכדו') מצריך קווים וקטורים, ולא פיקסלים, אז אם זה קובץ אילוס', זה אמור להיות התחלה טובה.
מה כוונתכם ב"להפוך תמונה לוקטור", האם זה תמונה או וקטור?
אם זה תמונה, יש אפשרות באילוס' להמיר לוקטור, יש גם מחוונים להתאים את הנראות, לא תמיד זה קולע, לפעמים אני נעזר בפוטושופ, להחליף את הגוון לשחו"ל, לנסות להבליט מה שאני רוצה שיבלוט.
לפעמים אני ממיר לוקטור באמצעות אקשן בפוטושופ.

שרה אפרת

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
UX UI
חיתוך בלייזר (כמו גם גלופות וכדו') מצריך קווים וקטורים, ולא פיקסלים, אז אם זה קובץ אילוס', זה אמור להיות התחלה טובה.
מה כוונתכם ב"להפוך תמונה לוקטור", האם זה תמונה או וקטור?
אם זה תמונה, יש אפשרות באילוס' להמיר לוקטור, יש גם מחוונים להתאים את הנראות, לא תמיד זה קולע, לפעמים אני נעזר בפוטושופ, להחליף את הגוון לשחו"ל, לנסות להבליט מה שאני רוצה שיבלוט.
לפעמים אני ממיר לוקטור באמצעות אקשן בפוטושופ.
אני צריכה לעצב לו את המוצר את הגילופים במתכת איפה שיש חור איפה שיש הבלטה וכו והוא יעשה את זה על לייזר את החיתוכים
הבעיה שאני לא כל כך מבינה איך הלייזר אמור לקבל את הקובץ
הסתבכתי סופית....
תודה בכל אופןןן

מושקי ברקו

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
D I G I T A L
הכי טוב ומומלץ
לבקש מהלקוח את הטלפון של המקום שעושה לו את העבודה
ולדבר איתם ישירות כמעצבת אל...מי שמבין אותך ;)
בהצלחה!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  4  פעמים

לוח מודעות

למעלה