Application המרת אתר וורדפרס לאפליקציה

חיה 92

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
בעבר בניתי ללקוח אתר ומישהו המיר לו אותו לאפליקציה. כך שבחנות של גוגל ישנה אפליקציה זמינה להורדה, בעצם האתר שבניתי לו (כולל הקרדיט שלי למטה. מתוך כך אנשים טועים וחושבים שאני בניתי את האפליקציה עצמה...)

יש לי כעת דרישה נוספת מלקוח להמיר אתר וורדפרס לאפליקציה. לא לבנות אפליקציה מ-0, אלא להמיר את האתר לאפליקציה.

ראיתי כמה תוכנות שעושות זאת. אשמח לדעת האם מישהו מכיר מניסיון תוכנה שעושה זאת ויכול להפנות אותי אליה.
או לחילופין, אם יש מישהו עם ניסיון בזה, אשמח לקבל הצעת מחיר.

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
יש באתר פייבר אנשים עושים זאת בכמה דולרים ועוד עמלות. לפני שלוקחים משם מישהו צריך לבדוק אותו כמו שצריך לבדוק בכל מקום.
רק שכדאי לבדוק מראש כמה דברים: 1) אלו פלטפורמות כלולים. 2) האם מבצעים העלאה לחנות בפועל. 3) שלא יוסיפו קישורים נוספים באפליקציה. 4) במידה ויש תפריט באפליקציה שהוא יופיע בעברית. 5) האם עושים התאמה מסויימת שתתאים למובייל? א"כ במה זה מתבטא?
יש תוספי וורדפרס שאמורים ברמת העיקרון להפוך את האתר לאפליקציה גם בחינם, רק שבעבר ניסיתי אחד מהם ולא הייתי מרוצה, ולכן העדפתי שמישהו אחר יעשה את זה.

.A.B.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יוצרי ai

ישראל פאר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
אני לא מכיר אתר בעברית אבל תוכלי לתרגם את העמוד, בכל אופן על האפליקציה השפה לא משפיעה והיא תראה כמו האתר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה