המרה מסקצ'אפ למקס.

רחלי זכאי

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
איך ממירים קובץ סקצ'אפ למקס? כמובן בקנה מידה נכון.
צריך לשמור בסיומת מסויימת ואז לפתוח במקס?
אם אפשר לענות לי מהר זהדחוף לי. תודה

ישראל פרדס

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עושים בסקצ'אפ אקספורט ל OBJ/FBX/3DS ומייבאים במקס.

רק בגירסת PRO יש אפשרות לייצא לפורמטים האלה.

eliezer1

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
אין כל צורך בשום המרה. מקס (בגירסאות הגבוהות) קורא באופן ישיר קבצי סקצ'. עיקר הבעיה ביבוא היא פוליגונים הפוכים או מפוצצים ולעיתים העבודה עליהם ארוכה יותר מאשר בנייתם מחדש.

ישראל פרדס

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
אין כל צורך בשום המרה. מקס (בגירסאות הגבוהות) קורא באופן ישיר קבצי סקצ'. עיקר הבעיה ביבוא היא פוליגונים הפוכים או מפוצצים ולעיתים העבודה עליהם ארוכה יותר מאשר בנייתם מחדש.
אכן, הגאומטריה של סקצאפ כ"כ גרועה שנהיה לפעמים חושך בעיניים לקבל מודל מסקצאפ.

KA

משתמש פעיל
הדמיות בתלת מימד
אני מנסה לייבא למקס קובץ סקצ'אפ ומקבלת את ההערה הזאת:
1708599763846.png

מישהו מכיר?

ישראל פרדס

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
זכור לי שצריך לשמור את המודל בסקצאפ בגירסת סקצאפ 8, יש היום פלאגין קופי פייסט ממקס לסקצאפ והפוך.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  32  פעמים

לוח מודעות

למעלה