המקור וההעתק

eliezer1

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
תמונה של בני נ"י וראשו כמודל

קבצים מצורפים

• y1.jpg
    KB 65.3 · צפיות: 12
  • y2.jpg
    KB 135.4 · צפיות: 13

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
יש בעיה קצת בצוואר שהוא עבה מידי
חוץ מזה
ווואוווווווו זה נראה מדהים

eliezer1

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
כן אני יודע זה עדיין לא גמור יש גם בעיית טקסטורה שלא יושבת טוב סביב העיניים אני עוד צריך לחבר את זה לגוף אבל מה לעשות אפילו באופן וירטואלי איננו מסוגלים לחקות בצורה מושלמת את מעשיו של הקב"ה....

kcbv

משתמש צעיר
D I G I T A L
מאד מאד יפה.
נתקלתי השבוע בחנות קריסטל במרכז כלל למטה. שיש לו סורק תלת מימדי. שווה לסרוק את הפנים ואח"כ להלביש את הטקסטורה זה בודאי יקל על העבודה.

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
מדהים באיזו תוכנה כמובן?

mp2

משתמש צעיר
הדמיות בתלת מימד
FaceGen

תוכנה מדהימה!!!

park

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לא יאומן!

הצעות לשיפור.
יש קו שחור מסביב העיניים ובפה שבטעות נשאר.
להעמיק את החורים של האף.
והשיער שנראה כרגע כמשיכות מכחול.

עבודה יפה!

eliezer1

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
הוא שאמרתי בתגובה הקודמת שהטקסטורה צריכה תיקון והשיער הוא ממודל ששמידלתי בעבר וסך הכל עבר שיפוצים קלים להתאמה אני אמור למדל את השיער מחדש לחלוטין אבל זה תלוי בדבר אחר לגמרי הקשור לעבודתי עם דמויות אם אראה שאמצא דרך לבצע את שאני רוצה אזי אשקיע שזה יראה מאוד טוב כרגע הכל בגדר נסיונות ותהייה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה