• בעקבות ניצול הפורום למטרות אחרות ההרשאה לכתיבה והעלאת נושאים הינה רק למנויים, לקבוצות מקצועיות ולחכמת נשים.

המצ'ינג של מוסדות קמניץ

טראכטער

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
מה הפשט?
הם עברו, לא?
עברו על ידי הזנת נתונים למערכת...
ההוכחה שאי אפשר - כי הנה נמחק.
נו נו, יש לדון...
ה
הייתי שותף לכמה פרוייקטים בתקופה האחרונה, ולדעתי ממש לא נכון.
חברה אמינה מאד - ואין אפשרות להכניס פרטים אלא במקרים מיוחדים מאד
.
ממש לא, אף לשיטתך חלק גדול בנוי על הזנת נתונים באופן ידני מטפסי תרומות וכדו', וברגע שזה כך - מי ערב לך שלא מכניסים מה שרוצים.
מי שעקב אחרי המצינגים האחרונים יודע שכך הוא, ודי בזה.
אל תשכח - על כל שקל שנכנס דרכם - אתה משלם!!
משלמים אחוזים רק ממה שנכנס דרך סליקת כ. אשראי בפועל, שזה כסף שודאי נכנס ונמצא במערכת ללא אפשרות פקפוק וערעור

וזה הכל עוד לפני שבאנו לדון בענין ההכפלה...

רחשי הלב

משתמש מקצוען
ממש לא, אף לשיטתך חלק גדול בנוי על הזנת נתונים באופן ידני מטפסי תרומות וכדו', וברגע שזה כך - מי ערב לך שלא מכניסים מי שרוצים.
לפי כללי החברה, לא ניתן להזין ידנית תרומה מעל 10,000 ש"ח ללא אישור נציג החברה.

שרה מגן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית

עימוד ספרים

משתמש פעיל
עקבתי אחרי הדקות האחרונות של המאצ'ינג של קאמניץ. מאז איבדתי אמון בתעשיית המאצ'ינג.

[לחברה הרי יש אינטרס מובהק שהמאצ'ינג יצליח. מה איכפת להם לפברק סכומים?]

שרה מגן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עקבתי אחרי הדקות האחרונות של המאצ'ינג של קאמניץ. מאז איבדתי אמון בתעשיית המאצ'ינג.

[לחברה הרי יש אינטרס מובהק שהמאצ'ינג יצליח. מה איכפת להם לפברק סכומים?]

הטעות בתרומת הנגיד שגרמה לתנודה הקיצונית בסכום - רישום מליון וחצי במקום מאה וחמישים אלף, טעות שהתבררה לאחר דקות ותוקנה - ידועה לי מר' בערל ליכטשטיין ראש הישיבה.

טראכטער

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
הטעות בתרומת הנגיד - רישום מליון וחצי במקום מאה וחמישים אלף, טעות שהתבררה לאחר דקות ותוקנה - ידועה לי מר' בערל ליכטשטיין ראש הישיבה.
כן, רק מענין שהטעות קרתה שני דקות לפני 00:00, בשביל שיעברו את היעד, וב00:05 אחרי שהמשיכו לזרום הסכומים ולא היו צריכים את הסכום הענק בשביל להשלים ליעד אז היא ירדה בחזרה לסכום המקורי...

ראיתי בעיני את הנ"ל!

שרה מגן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית
כן, רק מענין שהטעות קרתה שני דקות לפני 00:00, בשביל שיעברו את היעד, וב00:05 אחרי שהמשיכו לזרום הסכומים ולא היו צריכים את הסכום הענק בשביל להשלים ליעד אז היא ירדה בחזרה לסכום המקורי...

ראיתי בעיני את הנ"ל!

אין לי מושג מתרומות אחרות. בנוגע לתרומה זו. זה מה שהיה.

חומר טוב לחובבי הספקולציות, ותו לא.

טראכטער

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אין לי מושג מתרומות אחרות. בנוגע לתרומה זו. זה מה שהיה.

חומר טוב לחובבי הספקולציות, ותו לא.
אכן , צודק במאה אחוז, אף אני דברתי על תרומה ספציפית זו, זה בדיוק מה שהיה....

ראיתי בעיני את הנ"ל!

אולי מעניין אותך גם...