דרוש מידע המענק של דרעי. הפרטים!

avigaillll

משתמש פעיל
העיריה עדכנה אותי עכשיו שהעבירו את הנתונים שלנו ב"ה , מתי זה יגיע?

ברכי מ.

משתמש חדש
אשל ירושלים.
אשמח לעזרתך . הכרטיסים הוטענו בפעימה השניה בסכום נמוך יותר .כיון שהכרטיסים לא היו ריקים .הם התרוקנו כבר לפני יותר מחודש ועדין לא קבלנו את ההפרש

חובה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
שלום,
קיבלנו בשעה טובה את הכרטיסים
עכשיו, איך זה עובד? כבר נכנסו שתי פעימות?
אם הבנתי נכון לפי הכתוב לעיל, שאם הכרטיס לא היה ריק בפעימה השניה אז נכנס פחות כסף, נכון?
איך אני יכולה לדעת עכשיו כמה אמור היה להיכנס בכל פעימה? (לזוג הורים וילד)

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
שלום,
אם הבנתי נכון לפי הכתוב לעיל, שאם הכרטיס לא היה ריק בפעימה השניה אז נכנס פחות כסף, נכון?
יש בגב הכרטיס מספר טלפון אליו צריך להתקשר להפעיל את הכרטיס, לאחר ההפעלה תוכלי לבדוק באותו מספר מה היתרה, אחרי שתשתמשי יוטענו לך 2 הטענות נוספות.

sap13

משתמש מקצוען
שלום,
לא ילך כסף לפח. הכל יגיע אליכם. תשתמשו ויוטען הפעימות הנוספות.

ROT

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לפני חודשיים פניתי לאשל אברהם שלא קבלתי את הכרטיסים, אמרו לי יש בעיה בפרטים, עדכנתי את הפרטים ואמרו לי עוד 3 שבועות, אחרי 3 שבועות אמרו לי עוד 3שבועות, זה הלך להדפסה, עוד 3שבועות, אמרו לו עוד שבועיים, עכשו עבר שבועיים אומרים לי בתקליט פרטיך לא מעודכנים, אנא עדכן,
נראה לי שיש פה משהו לא תקין, או שלא עובדים שם כראוי, או שבכוונה עושים את זה יש משכורות בנתיים, לא יודע משהו לא מריח פה,
1) יש עוד שמרגישים כך, ואני מתכוון לאלו שלא קבלו עוד ?
2) האם גם באזורים אחרים בארץ זה כך?
3) כדאי לגשת לתביעה ייצוגית, זה שווה, זה לוקח זמן ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה