דרוש מידע המענק של דרעי. הפרטים!

Goldidea

משתמש מקצוען
זה קישור למועצה לצרכנות, הכוונה היתה לאיים עליהם בתלונה או אף לאיים בפועל
1642423193998.png

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כן, מתחילים בחלוקה מיום רביעי, החלוקה תהיה במוקד חלוקה, לאחר תיאום שלנו עם המשפחות

לייבובוש

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מה הכוונה,יתקשרו לבן אדם ויצטרך ללכת למוקד חלוקה למשל למקום ספציפי בירושלים?

רב-גונית

משתמש מקצוען
איך ייתכן שיש לנו כבר כמה שנים הנחה של 80% בארנונה
בגלל הכנסות נמוכות וילד רתוק לכסא גלגלים
ולא קיבלנו שום מענק ושום כרטיסים.:mad:

בשעתו כשבררנו אמרו שנקבל אוטומטית. תכל'ס בשטח אחרי שראינו שזה לא קורה. תיקשרנו כמה וכמה פעמים עם פקידות בעירייה שאמרו שיעזרו וכו' אבל זה לא צלח. ואז נכנסנו לא עליכם לתקופה רפואית קשה מאוד ולא המשכנו להתחנן לצערנו.

כעת אנו נתקלים שוב פה באשכול בנושא.
האם יש מה לעשות בעניין שלנו?
אנחנו בתקופה לא פשוטה וזה יעזור לנו מאוד.....

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
איך ייתכן שיש לנו כבר כמה שנים הנחה של 80% בארנונה
בגלל הכנסות נמוכות וילד רתוק לכסא גלגלים
ולא קיבלנו שום מענק ושום כרטיסים.:mad:

בשעתו כשבררנו אמרו שנקבל אוטומטית. תכל'ס בשטח אחרי שראינו שזה לא קורה. תיקשרנו כמה וכמה פעמים עם פקידות בעירייה שאמרו שיעזרו וכו' אבל זה לא צלח. ואז נכנסנו לא עליכם לתקופה רפואית קשה מאוד ולא המשכנו להתחנן לצערנו.

כעת אנו נתקלים שוב פה באשכול בנושא.
האם יש מה לעשות בעניין שלנו?
אנחנו בתקופה לא פשוטה וזה יעזור לנו מאוד.....
אין מה לעשות כעת, לפי תיאורך, ההנחה בארנונה ניתנה לך על נכות, ולא על הכנסה נמוכה, מקרים כאלו לא אושרו אוטמטית, הייתם אמורים להגיש בקשה לרשות המקומית, התאריך האחרון להגשת הבקדות היה במאי 2021.
אנחנו נמצאים כרגע בימים האחרונים של הפרוייקט, כאשר יחד עם הרשויות אנו מאתרים זכאים שלא הצלחנו למצוא עד היום.

רב-גונית

משתמש מקצוען
כאשר יחד עם הרשויות אנו מאתרים זכאים שלא הצלחנו למצוא עד היום.
אז הנה מצאנו לכם זכאים שלא מצאתם עד היום שזה אנחנו!!!

ההנחה בארנונה כן ניתנה בגלל הכנסה נמוכה + ילד נכה

כשדיברנו בעירייה נתנו פרטים כמובן ת"ז והכול ונאמר לנו שאנחנו זכאים אוטומטית ושלא צריך לעשות כלום

אז נשמח מאוד שיבדקו מה קרה איתנו. כמובן יש לנו אישורים ומסמכים המוכיחים את דרגת ההנחה בארנונה

מה שיכול להיות שגרם לבעיה זה שהעירייה סוחבת (בכול שנה) את התהליך של אישור דרגת הזכאות עד סוף השנה הלועזית ואז מאשרת. כך היה לנו כול שנה . רק בסוף השנה אישרו רטרו על כול השנה.
יש גם פנייות שלנו בעירייה בנושא המענקים.

תודה רבה מראש!!!!!

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אז הנה מצאנו לכם זכאים שלא מצאתם עד היום שזה אנחנו!!!

ההנחה בארנונה כן ניתנה בגלל הכנסה נמוכה + ילד נכה

כשדיברנו בעירייה נתנו פרטים כמובן ת"ז והכול ונאמר לנו שאנחנו זכאים אוטומטית ושלא צריך לעשות כלום

אז נשמח מאוד שיבדקו מה קרה איתנו. כמובן יש לנו אישורים ומסמכים המוכיחים את דרגת ההנחה בארנונה

מה שיכול להיות שגרם לבעיה זה שהעירייה סוחבת (בכול שנה) את התהליך של אישור דרגת הזכאות עד סוף השנה הלועזית ואז מאשרת. כך היה לנו כול שנה . רק בסוף השנה אישרו רטרו על כול השנה.
יש גם פנייות שלנו בעירייה בנושא המענקים.

תודה רבה מראש!!!!!
מדובר על זכאים שאושרו ונשלחו אלינו עד מאי 2021.

רב-גונית

משתמש מקצוען
אוקיי
כלומר לגיטימי שיש זכאים שלא קיבלו
אז למי פונים עם תלונה \ ערעור ?

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אוקיי
כלומר לגיטימי שיש זכאים שלא קיבלו
אז למי פונים עם תלונה \ ערעור ?
זכאים הם רק אלו שהעיריה שלחה אלינו עד סוף מאי, בין אם כאלו שאושרו אוטמטית, ובין אם הם כאלו שהגישו בקשה לעיריה ואושרו על ידם.
מי שלא נשלח אלינו על ידי הרשות עד לתאריך הקובע מכל סיבה שהיא לא מקבל.

רב-גונית

משתמש מקצוען
הבנתי
ואני מעריכה מאוד את הסבלנות וההסבר המפורט
ובטוחה שאתם עמלים קשה מאוד לרווחת הציבור
ודווקא לכן אני שואלת אם ידוע לך למי פונים
בתלונה \ ערעור

חשוב שנתלונן כי נעשה פה עוול מסויים
ובמידה ויהיה פרויקט נוסף חבל שלא יהיו לקחים המפרויקט הקודם
כי אם יש לנו הנחה בארנונה של 80% בירושלים!!! שכמובן ניתנת בתנאים מאוד מאוד מחמירים!!!!!!!!
וסחבו אותנו מהעירייה סתם בהלוך ושוב אחרי שהבטיחו שנקבל
ולא קיבלנו , לדעתי חשוב שזה יטופל

הכי הזוי שמשפחה מסויימת וצדיקה מאוד שעזרה לנו ועוזרת לנו בהתמודדות עם הטרגדיה שלנו
קיבלה תלושים בקלי קלות באופן אוטומטי (מהם שמענו על המיזם....) ואנחנו גם אחרי רדיפה ותחנונים - לא קיבלנו!
מה גם שהפסקנו לטפל בזה (ב 05 ליולי 21) כשהובהלתי בטיפול נמרץ לבית חולים ואושפזתי
ובעלי הוצרך לסעוד אותי ואת הילד שלנו שהוא משותק, עיוור חולה לב וקטוע גפה וכו' ל"ע!!

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הבנתי
ואני מעריכה מאוד את הסבלנות וההסבר המפורט
ובטוחה שאתם עמלים קשה מאוד לרווחת הציבור
ודווקא לכן אני שואלת אם ידוע לך למי פונים
בתלונה \ ערעור

חשוב שנתלונן כי נעשה פה עוול מסויים
ובמידה ויהיה פרויקט נוסף חבל שלא יהיו לקחים המפרויקט הקודם
כי אם יש לנו הנחה בארנונה של 80% בירושלים!!! שכמובן ניתנת בתנאים מאוד מאוד מחמירים!!!!!!!!
וסחבו אותנו מהעירייה סתם בהלוך ושוב אחרי שהבטיחו שנקבל
ולא קיבלנו , לדעתי חשוב שזה יטופל

הכי הזוי שמשפחה מסויימת וצדיקה מאוד שעזרה לנו ועוזרת לנו בהתמודדות עם הטרגדיה שלנו
קיבלה תלושים בקלי קלות באופן אוטומטי (מהם שמענו על המיזם....) ואנחנו גם אחרי רדיפה ותחנונים - לא קיבלנו!
מה גם שהפסקנו לטפל בזה (ב 05 ליולי 21) כשהובהלתי בטיפול נמרץ לבית חולים ואושפזתי
ובעלי הוצרך לסעוד אותי ואת הילד שלנו שהוא משותק, עיוור חולה לב וקטוע גפה וכו' ל"ע!!
נשמע שאתם באמת זקוקים לסיוע, אפנה בפרטי וננסה לסייע דרך העמותה בלי קשר למענק משרד הפנים.
לצערי, אין אצל מי לערער, אבל כפי שאמרתי קודם, נראה לי שההנחה שלכם בארנונה, היא על סמך הנכות (אמורים הייתם להגיש בקשה לתווים) ולא על סמך הכנסה נמוכה (שהועברו אוטומטית ללא צורך בהגשת בקשה).

נשמע שאתם באמת זקוקים לסיוע, אפנה בפרטי וננסה לסייע דרך העמותה בלי קשר למענק משרד הפנים.
לצערי, אין אצל מי לערער, אבל כפי שאמרתי קודם, נראה לי שההנחה שלכם בארנונה, היא על סמך הנכות (אמורים הייתם להגיש בקשה לתווים) ולא על סמך הכנסה נמוכה (שהועברו אוטומטית ללא צורך בהגשת בקשה).
אני לא מכירה את הפרטים
ואני לא יודעת מי האיש/אשה הנפלא/ה שעומד/ת מאחורי הניק - @אשל ירושלים@

אבל אני חייבת לכתוב

כל הכבוד !!!
על כל הרצון לעזור !!!

ובמיוחד על -

חזקו ואימצו !!!!

נערך לאחרונה ב:

כתום צהוב לבן

משתמש מקצוען
אני רואה שעדיין יש התכתבויות בנושא הכרטיסים.
אז רציתי לשאול: האם היו עוד פעימות, מלבד השלשה פעימות שהיו בניסן אייר וסיון תשפ"א.
או שכל המדובר הוא עדיין, מהפעימות הנ"ל לאלו שלא קיבלו אז את הכרטיסים.

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אני רואה שעדיין יש התכתבויות בנושא הכרטיסים.
אז רציתי לשאול: האם היו עוד פעימות, מלבד השלשה פעימות שהיו בניסן אייר וסיון תשפ"א.
או שכל המדובר הוא עדיין, מהפעימות הנ"ל לאלו שלא קיבלו אז את הכרטיסים.
מדובר על אלו שלא קיבלו בעבר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה