דרוש מידע המענק של דרעי. הפרטים!

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
@אשל ירושלים
ב"ה אני קיבלתי פעימה שלישית בין הראשונית
הוטען לי בכרטיס אחד בלבד 1000 ש"ח
והיתרה
וכל פעם שרוקנתי קצת
קיבלתי טלפון שהכרטיס הוטען בעוד סכום
כנראה עד סכום היעד

אבל
הבעיה שלי עכשיו שאבדנו את הכרטיס
יש מצב שמעבירים לי את היתרה לכרטיס אחר שברשותי???
ואם כן איך עושים את זה
למה הוטען רק באחד? דיווחת בעבר על אובדן הכרטיס השני (שכרגע ברשותך) ?

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
@אשל ירושלים
אנא עזרתך לפיסת מידע לגבי כרטיס שמעולם לא הגיע עלינו, מעולם לא יצרו איתי קשר, ואני זמינה במיוחד וערנית לשיחות בדיוק בגלל מה שקורה עם ההפצה....
מיד שהודיעו לי על זכאותי התקשרתי לעדכן ולוודא כתובת וטלפון. אחרי שהודיעו שהכרטיס יצא להפצה ועבר זמן רב בלי אף שיחה משליח כלשהו, עדכנתי שוב טלפון, ומאז שוב דממה...
מה הצפי ליצירת קשר איתנו??, הפרטים שלי בוודאות תקינים ומלאים, ואין שום סיבה הגיונית לכאורה שהכרטיס הראשון לא נמסר אלינו.
לפי המצב הזה, המתנה בסבלנות הייתה רק לרעתינו, כי בינתיים נסגר המוקד עם מענה אנושי וכעת אין עם מי לדבר....
אודה מאד לעזרתך האדיבה!
מתקשרים למוקד האוטומטי, מקישים מספר זהות, המענה האוטומטי נותן את המצב, מה את שומעת ?

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
למיטב הבנתי, גם במרכזיות ממוחשבות ניתן לעשות מספר טלפון קבוע ממנו יוצאים כל השיחות
מה שיקל על אנשים לזהות את השיחה ולענות לה ולא יחשבו שזה סתם איזה צינתוק מטריד

כמו כן ניתן לתת אפשרות למענה כאשר חוזרים למספר, כך שגם מי שבדיוק לא יכל לענות לטלפון כשהתקשרו אליו יוכל לחזור למספר ולקבל מענה.

אני רוצה שיובן אני לא כתוב כדי לקטנר
ואני מאוד מעריך את המאמצים שתאם עושים שכולם יקבלו את הכרטיסים (ללא השוואה לפתחון לב)
אלא כדי לחשוב איך אפשר שיותר אנשים יקבלו את הכרטיסים
(אני אישית אפסיד מזה מכיוון שכמה שפחות אנשים יקבלו הסיכוי לפעימה רביעית עולה)
@אשל ירושלים
אשמח לקבל את תגובתך
לצערנו, לא ניתן לשבת ולהמתין שמקבל השיחה יחזור אלינו. יותר הגיוני שאתם תענו לטלפונים בימים אלו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  32  פעמים

לוח מודעות

למעלה