דרוש מידע המענק של דרעי. הפרטים!

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
@אשל ירושלים בפעימה הראשונה קיבלנו רק על בני הזוג בלא הילדים ביקשנו מהעירייה לעדכן ונמסר לנו שיעדכנו, נכון לעד היום לא קיבלנו עוד כרטיס או את היתרה המגיע לנו בטעינה לכרטיס , והיום הופקד לכרטיס באזור 420 ש"ח סכום שלא שייך לאף קטגוריה לא של טעינה חדשה ולא של השלמה של יתרה קודמת שהיא 900 על ארבעה ילדים
תודה על ההצטרפות לפורום וההענות לבקשת הכלל והפרט
לא בטוח שהעידכון, הגיע, ולא בטוח שאם הגיע כבר עודכן, לפיכך הפעימה השניה, זהה לראשונה והיא תושלם.

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
לא הבנתי, הרי בפעם הראשונה היה תקין איך זה השתנה, בעבר הסברת שיתכן תקלה בפעם הראשונה, אבל לא בפעם השניה...
הסברנו לפני כן שאין סינכרון מלא ומיידי בין ישראכרט למערכת המחשב של העמותות ולכן יתכנו מצבים שבמערכת שלנו אנחנו רואים שהכרטיס עדיין מלא ולא ניתן להטעין בו עוד כסף למרות שבפועל כבר השתמשתם בו , זה לא משנה את המצב כל אחד יקבל את הכל במהלך הימים הבאים.

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הסברנו לפני כן שאין סינכרון מלא ומיידי בין ישראכרט למערכת המחשב של העמותות ולכן יתכנו מצבים שבמערכת שלנו אנחנו רואים שהכרטיס עדיין מלא ולא ניתן להטעין בו עוד כסף למרות שבפועל כבר השתמשתם בו , זה לא משנה את המצב כל אחד יקבל את הכל במהלך הימים הבאים.
העתקה מדפים קודמים

בלתי נראית

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אם יש לי יתרה של שקל על אחד מן הכרטיסים, זה מעכב מהפעימה השניה להכנס?

נאן---

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
מעוניין להבין
אם עדיין עוד לא קבלתי בכלל את הכרטיס
אז מתי שאני אסיים להשתמש עם הכסף
אז תוטען לי הפעימה השניה?

צחי יצחק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
חברה אני חושב שעם העזרה המטורפת של @אשל ירושלים שהוא עזר לכל אחד מאיתנו כל כך הרבה שלא על מנת לקבל פרס עם כזה הרבה סבלנות ואורך רוח לשאלות שחזרו על עצמם מאות פעמים
אנחנו צריכים להעיף אותו עם לייקים עד אשר יהפך למשתמש סופר מקצוען כי הוא פשוט סופר מקצוען ומגיע לו שליד שם הניק שלו יהיה רשום את זה!
אני מתחיל לעבור הודעות אחורה ומפגיז לייקים.
בהצלחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה