דרוש מידע המענק של דרעי. הפרטים!

mutagim

משתמש סופר מקצוען
@אשל ירושלים
ההורים שלי זוג מבוגרים מנסים לתפעל את הכרטיס. ולא הולך.
ניסיתי בתפעול הכרטיס. וניסיתי בטלפון אחר לברור יתרה ואומרים לי שזה עומד על 0 שקלים.
הם עדיין לא השתמשו בו.
מה יכול להיות? איך אני יכולה לפתוח להם את זה? הם לא כ"כ מסתדרים עם הנהלים וכל המספרים והספרות ואני רוצה לעשות להם את העבודה ולפתוח להם את הכרטיס.
תודה מראש.

הר ציון

משתמש רשום
התיי

התייחסנו לביתר כבר עשרות פעמים באשכול הזה, הבעיה שם זה כ800 משפחות זכאים שנשלחו שגויים מהרשות, תוקנו מאוחר מידי, כרגע הם בהכנה להדפסה, לאחר שנדפיס אותם, ניידע את הזכאים ונפיץ אותם.

הכתובת שלי לא שגויה, וכמו כן הטלפון שלי לא שגוי, אז לא ברור לי למה לא קבלתי
2. ולמה לא עונים למייל שנשלח לפני 17 ימים

נייר אפיה

משתמש פעיל
לא הגשתי עדיין מסמכים יש לי סיכוי עדיין לקבל ????????????
דחיתי את זה כל הזמן כי כאב לי הראש רק מלנסות להבין איזה מסמכים בדיוק אני אמור להביא
אשמח אם מישהו יעזור לי לפי הפרטים הנ''ל מה אני צריך להגיש , בלי להביא לי דף מצולם של כל האפשרויות ...
אנחנו זוג + ילדה בת שנה עדיין בלי הנחה בארנונה ( רק עכשיו עברנו לדירה שאנחנו משלמים ארנונה )
אשתי מכניסה באזור 4K ואני בכולל ע''ב דתות בגדול
(ב2021 פתחתי עסק עצמאי , אם זה קשור)
תודה רבה לעוזרים
עד כמה שידוע לי עדיין אפשר להגיש בקשות.
דרך אגב, גם זוגות שגרים בשכירות ואין להם עדיין דירה משלהם זכאים לכרטיסים. צריך אמנם להגיש הרבה מסמכים, אבל זה שווה!

נייר אפיה

משתמש פעיל
אולי בכ"ז מישהו יודע מתי יכנס הפעימה השניה
אני מבין שזה תלוי במשרד הפנים ולא ב @אשל ירושלים י
אבל אולי יש הדלפות ממשרד הפנים מתי זה יקרה?
אתמול שמעתי שהתוקף של הפעימה הראשונה היא עוד שבוע וחצי. כנראה שאז יטעינו את הפעימה השניה.
זה לא ממקור מוסמך, כך דיברו בכוללים וכו'...

A052

משתמש סופר מקצוען
אני גרה ביחידת דיור, הגשתי בקשה, קיבלתי תשובה חיובית מהעירייה,
פתאום מתקשר אליי פקח מהארנונה..
מה אני אמורה לעשות??
כתבו על זה כבר בעבר.

מה חשבתם? שהעירייה תתעלם ממישהו שגר בתחומה ולא משלם ארנונה?
בכל מקרה לא חייבים לענות לו. ולא חייבים לפתוח לו את הדלת, כל עוד הוא לא מציג צו חיפוש מבית משפט.

אנונימית חדשה

משתמש פעיל
רק רשת המזון יכולה לעזור, הבעיה קיימת בכל סניפי רשת שופרסל כולל רשתות המשנה שלה כמו רשת יש ורשת שערי רווחה, אנחנו לוחצים על שופרסל לפתור את הבעיה
האם ידוע לכם אם נעשה משהו בנידון, האם יש כתובת שאפשר לפנות אליו בשופרסל

וו החיבור

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
משום מה אנ לא מצליחה להזין את הכתובת
הוא לא נותן אפשרות לבחור
מה עושים?
יש למישהו את הטופס להרשמה לא דרך האתר?
תודה

חביבונת

משתמש מקצוען
אתמול שמעתי שהתוקף של הפעימה הראשונה היא עוד שבוע וחצי. כנראה שאז יטעינו את הפעימה השניה.
זה לא ממקור מוסמך, כך דיברו בכוללים וכו'...
אין לי מושג מתי הפעימה השנייה
אבל התוקף של הפעימה הראשונה לא פג עד שלא גומרים להשתמש בו, מי שלא מסיים להשתמש בפעימה הראשונה, הפעימות הבאות יחכו לו עד שיסיים.
תוקף הפעימות הם עד 5 שנים.

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
קיבלתי על עצמי, ולא על כל המשפחה.
ככל הנראה העיריה דיווחה עלי כיחיד. כפי שהבנתי העיריה היא זו שצריכה להעביר תיקון דיווח

אני מנסה לתקשר עם העיריה לבנתיים ללא הצלחה יתירה.
מדי פעם הם עונים שזה לא תלוי בהם, ואז אני שוב שולח להם וחוזר חלילה.

אני שואל, אם יעבור התאריך האחרון להגשת בקשה לתוים (שאמור להיות בימים הקרובים לפי הפרסומים) והעיריה לא תשלח את התיקון, אז אפסיד בגלל שהעיריה לא שלחה פרטים מדויקים שלי?

יכול להיות דבר כזה?
כן, יכול להיות דבר כזה

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
@אשל ירושלים
ההורים שלי זוג מבוגרים מנסים לתפעל את הכרטיס. ולא הולך.
ניסיתי בתפעול הכרטיס. וניסיתי בטלפון אחר לברור יתרה ואומרים לי שזה עומד על 0 שקלים.
הם עדיין לא השתמשו בו.
מה יכול להיות? איך אני יכולה לפתוח להם את זה? הם לא כ"כ מסתדרים עם הנהלים וכל המספרים והספרות ואני רוצה לעשות להם את העבודה ולפתוח להם את הכרטיס.
תודה מראש.
שלח לי בפרטי את מספר הטלפון שלך ואעזור

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה