דרוש מידע המענק של דרעי. הפרטים!

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
@אשל ירושלים

אנחנו זוג + 2
לכאורה הינו אמורים לקבל בכרטיס 1050 ש"ח
בפועל קיבלנו רק 750
איך אפשר לסדר את הבעיה הזו?

תודה מראש
הרשות שלכם דיווחה עליכם כאדם בודד עם 2 ילדים (לא דיווחה על בן או בת הזוג) , רק הם יכולים לתקן ולשלוח דיווח מחודש

הר ציון

משתמש רשום
נו
@אשל ירושלים
באמת
האם אתם מחלקים עדיין?

אני גר בביתר, ומאז הפסח שחילקו במרוכז, לא קבלתי עדכון ממישהו שקבל בבית.
מה קורה אתכם

אני שלחתי מייל כבר לפני 16 ימים ולא קבלתי כל תגובה, שום כלום???!!!

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
התיי
נו
@אשל ירושלים
באמת
האם אתם מחלקים עדיין?

אני גר בביתר, ומאז הפסח שחילקו במרוכז, לא קבלתי עדכון ממישהו שקבל בבית.
מה קורה אתכם

אני שלחתי מייל כבר לפני 16 ימים ולא קבלתי כל תגובה, שום כלום???!!!
התייחסנו לביתר כבר עשרות פעמים באשכול הזה, הבעיה שם זה כ800 משפחות זכאים שנשלחו שגויים מהרשות, תוקנו מאוחר מידי, כרגע הם בהכנה להדפסה, לאחר שנדפיס אותם, ניידע את הזכאים ונפיץ אותם.

mum

משתמש מקצוען
@אשל ירושלים.
יש כאלה שמתלוננים שבן זוג אחד לא קיבל.
יתכן וזה בגלל שהוא לא אזרח ישראלי, כדאי לציין זאת כי בערייות לא תמיד יודעים להגיד את זה.

מ.ה.

משתמש חדש
ערב טוב
@אשל ירושלים.

האם הידיעה שלהלן נכונה?:
לתשומת לב אפי' במקרה שבו ההכנסה של המשפחה היא גבוהה והמשפחה אינה זכאית לקבל את התוים,
באם יש ילדים בבית מעל גיל 18 ללא הכנסות (בשנת 2019 או 2020 ) ניתן לבקש עבורם בלבד את תוי הקניה .
לצורך הבקשה צריך להצטייד מראש צילום זהות של המבקש, אישור לימודים מהישיבה/סמינר, אישור מביטו"ל על מעמד לא עובד. ( לכל רשות מקומית יש כללים שונים לגבי המסמכים הנדרשים) .
[הופץ במיילים]

תודה

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
ערב טוב
@אשל ירושלים.

האם הידיעה שלהלן נכונה?:
לתשומת לב אפי' במקרה שבו ההכנסה של המשפחה היא גבוהה והמשפחה אינה זכאית לקבל את התוים,
באם יש ילדים בבית מעל גיל 18 ללא הכנסות (בשנת 2019 או 2020 ) ניתן לבקש עבורם בלבד את תוי הקניה .
לצורך הבקשה צריך להצטייד מראש צילום זהות של המבקש, אישור לימודים מהישיבה/סמינר, אישור מביטו"ל על מעמד לא עובד. ( לכל רשות מקומית יש כללים שונים לגבי המסמכים הנדרשים) .
[הופץ במיילים]

תודה
אין לנו מושג, את הזכאות הרשות המקומית קובעת, אנחנו מספקים את הכרטיסים ואת ההטענות.

מ.ה.

משתמש חדש
אין לנו מושג, את הזכאות הרשות המקומית קובעת, אנחנו מספקים את הכרטיסים ואת ההטענות.

זה לכאורה הוראות ממשרד הפנים, לא?
כי בהנחה לארנונה זה לא ככה, אלא כל הנפשות מחושבים ביחד ולא ניתן לבקש בשביל הילדים מעל גיל 18 בלבד,
אז כיצד ניתן לברר מידע זה?

היכן שבדקתי במידע של משרד הפנים לא מצאתי תשובה,

תודה לך

סטודיו לגרפיקה

משתמש מקצוען
ערב טוב לכולם...
בלי לקרוא את כל ההודעות הקודמות
כמה אחוזים של הנחה בארנונה צריך כדי לקבל את הכרטיסים המדוברים?
אם לא קבלתי, כיצד ניתן לקבל?
תודה מראש

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
יש לי 2 שאלות:
1. באשדוד כבר הגישו לכם את אלא שקיבלו בחודש האחרון הנחה על 2021? הבנתי מהעירייה שהם שולחים לכם בימים אלו.
2. אם ילדתי אחרי הפעימה הראשונה (קיבלתי כבר את הכרטיסים) ואני מעדכנת את העירייה- האם בפעימות הבאות אקבל גם עליו?
תודה רבה על המענה והסבלנות!!!
העיריות שולחות מידי פעם קבצים, לא יודע אם אשדוד כבר שלחה או תשלח.
לגבי לידה, מבחינת משרד הפנים ניתן לעדכן, מבחינת הרשויות חלקם מעדכנות אותנו וחלקם לא מעונינות לעדכן, בסופו של דבר, הכל תלוי ברשות.
לכן, אם הרשות שולחת לנו עידכון בעקבות לידה, אנחנו נעדכן ונוסיף, ואם הרשות לא תשלח, לא נעדכן ולא נוסיף.

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום

זושא כץ

משתמש מקצוען
אולי בכ"ז מישהו יודע מתי יכנס הפעימה השניה
אני מבין שזה תלוי במשרד הפנים ולא ב @אשל ירושלים י
אבל אולי יש הדלפות ממשרד הפנים מתי זה יקרה?

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L
לא הגשתי עדיין מסמכים יש לי סיכוי עדיין לקבל ????????????
דחיתי את זה כל הזמן כי כאב לי הראש רק מלנסות להבין איזה מסמכים בדיוק אני אמור להביא
אשמח אם מישהו יעזור לי לפי הפרטים הנ''ל מה אני צריך להגיש , בלי להביא לי דף מצולם של כל האפשרויות ...
אנחנו זוג + ילדה בת שנה עדיין בלי הנחה בארנונה ( רק עכשיו עברנו לדירה שאנחנו משלמים ארנונה )
אשתי מכניסה באזור 4K ואני בכולל ע''ב דתות בגדול
(ב2021 פתחתי עסק עצמאי , אם זה קשור)
תודה רבה לעוזרים

שמיט

משתמש מקצוען
קיבלתי על עצמי, ולא על כל המשפחה.
ככל הנראה העיריה דיווחה עלי כיחיד. כפי שהבנתי העיריה היא זו שצריכה להעביר תיקון דיווח

אני מנסה לתקשר עם העיריה לבנתיים ללא הצלחה יתירה.
מדי פעם הם עונים שזה לא תלוי בהם, ואז אני שוב שולח להם וחוזר חלילה.

אני שואל, אם יעבור התאריך האחרון להגשת בקשה לתוים (שאמור להיות בימים הקרובים לפי הפרסומים) והעיריה לא תשלח את התיקון, אז אפסיד בגלל שהעיריה לא שלחה פרטים מדויקים שלי?

יכול להיות דבר כזה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה