המלצת שירות- DropBox (איכסון 'ענני' בחינם)

ShimmyLev

משתמש צעיר
לא פעם קורה שאנחנו רוצים להעביר קובץ כבד, מצגת ארוכה, או סתם סרט לאנשים אחרים- אך תכנת המייל אינה תומכת בקבצים מעל ל 10-30 מגה (תלוי בשירות).

מה עושים?

אז אני ממליץ על פתיחת חשבון (חינמי!!) ב DropBox.
דבר זה ייתן לכם 2GB של איכסון בענן- תוך שאתם יכולים לגשת לקבצים מכל מחשב/נייד/אייפון/אייפד/סלולרי חכם וכד'!!
אני, לדוגמה, שמתי את כל המסמכים שלי שם- כך שבכל מקום בו אהיה- אוכל לצפות בהם ולשתף אותם לאחרים.
יש לכם קובץ שאתם רוצים לשתף? שום בעיה!! לחיצה ימנית ומיד תוכלו לשלוח מייל עם לינק לצפיה בקובץ! ככה פשוט.

רוצים עוד מקום?! אפשרות אחת היא לשלם ולקבל עוד מקום, אבל הדבר היפה ביותר הוא שאם תמליצו לחברים על השירות, והם יתחברו דרך הלינק ששלחתם- החבר יקבל 250MB נוספים מתנה וגם אתם תקבלו 250MB נוספים מתנה!!

המלצה שלי- פתחו חשבון!

ורק אבקש דבר אחד: על מנת שכל אחד מאיתנו יוכל לקבל את ה 250MB הנוספים בהרשמה דרך חבר- אשמח מאוד אם תירשמו דרכי, כך גם אתם תרוויחו מעט יותר מקום, וגם אני ארוויח- וזאת בתמורה להמלצתי לכם על השירות.

תשלחו את המייל שלכם לתיבת המסרים שלי- ואני אשלח לכם לינק מיידי להרשמה!!

תהנו, ותודה רבה!

ShimmyLev

משתמש צעיר
עוד משהו- על מנת ששני הצדדים יקבלו את המתנה- יש להתקין DropBox על המחשב ולהכנס עם החשבון.

בנוסף- כנתו לאתר שלהם והשלימו 5 מתוך 7 השלבים של Get Started. כך תזכו בעוד 250MB חינם!!

מי שאמר

משתמש רשום
ראיתי ציטוט
"אנשים אמיתיים לא מגבים קבצים. הם שמים אותם על שרת משותף לעולם ונותנים לכל שאר האנשים ליצור עותקים"

Srool

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
צריך לחשוב פעמיים לפני שמתקינים את זה.
לא מזמן פורסם על פרצת אבטחה מסוימת שיכולה לאפשר גישה לכל תוכן המחשב דרך התוכנה שלהם.

DVD COAN

משתמש מקצוען
לגבות דרך הרשת תלוי כיצד זה עובד

מה היא צורת התקשורת ורמת האבטחה ההצפנה והשרידות
מעבר לכך אישית חומרים ממש חשובים מעבירים לשרת פרטי שיוצרים במקום אחר

לא מסתמך על הרשת בכך אלא אם כן הם חושפים את צורת הפעולה שלהם לביקורת

ShimmyLev

משתמש צעיר
לא קראתי לגבות קבצים רגישים לשם... ממש לא!

זה שטח איכסון לקבצים, דרכו ניתן להעביר קבצים גדולים בקלות! אח"כ אפשר למחוק...

בלי קשר- בעיית האבטחה היחידה שהיתה היא שהם אמרו כי הקבצים מוצפנים ברמה שהעובדים שלהם אפילו לא יכולים לקרוא, והתברר שעובדים עם גישה ישירה לשרת יכולים לקרוא קבצים...
אני חושב שהעובד שם לא יחפש 'חנהלה ושמלת השבת- מתוקן+מטריצת צבעים מעודכנת'... לא?

ולא. אל תשימו שם את המאזן הכספי של העסק שלכם...

אריה123

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י Shimy Lev;580271:
לא קראתי לגבות קבצים רגישים לשם... ממש לא!

זה שטח איכסון לקבצים, דרכו ניתן להעביר קבצים גדולים בקלות! אח"כ אפשר למחוק...

בלי קשר- בעיית האבטחה היחידה שהיתה היא שהם אמרו כי הקבצים מוצפנים ברמה שהעובדים שלהם אפילו לא יכולים לקרוא, והתברר שעובדים עם גישה ישירה לשרת יכולים לקרוא קבצים...
אני חושב שהעובד שם לא יחפש 'חנהלה ושמלת השבת- מתוקן+מטריצת צבעים מעודכנת'... לא?

ולא. אל תשימו שם את המאזן הכספי של העסק שלכם...

למה לא ? זה נראה לך מעניין אותם יותר מאשר המאזן של חברות אחרות שנמצאות שם ?
יש המון עסקים ואפילו רואי חשבון שמגבים כך את העסק שלהם. כמויות החומר שם הם ענקיות !!, כמו שבגימייל שולחים חומר כזה, מאזנים עסקיים וכדומה, גם שם אפשר לכאורה לגבות ללא חשש כל מיני דברים כאלו.
החשש הוא לא מעובדי החברה אלא מאנשים מבחוץ שינסו לפרוץ דרך התוכנה, ואם נסמוך על רמת האבטחה שלהם - לפחות לפי ההצהרה שלהם, אז אין בעיה.

ShimmyLev

משתמש צעיר
כל אחד יפעיל את שיקול דעתו הבלעדי.

כאן נתתי כלי מעולה- תשתמשו בו בתבונה!!

וכן- אשמח אם תירשמו דרכי. כך שני הצדדים יצאו מורווחים :)

DVD COAN

משתמש מקצוען
תוכל לספר מה השוני משטח האיחסון שמספק פרוג?

ShimmyLev

משתמש צעיר
אני לא מכיר את שטח האיכסון של פרוג...
אני משתמש בזה כי זה מסתנכרן אוטומטית לתיקיות במחשב שלי, וניתן לצפות בזה דרך האייפון/אייפד בשטח.
איכסון זה איכסון זה איכסון. אבל אני מאמין שהכלים שלהם מסביב טובים מאוד, ומקלים על העבודה.

אריה123

משתמש מקצוען
D I G I T A L
בדרופבוקס יש אפשרות לשלוח קבצי ענק דרך המייל;

אחרי ההתקנה, נוצר לך תיקיה חדשה במחשב, "DROPBOC", ובתוכו נוצר לך תיקיה חדשה " Public" .
כל קובץ שאת רוצה, בכל גודל שהוא, את מעתיקה לתוך תיקית Public
מקליקה עליו עם הימני של העכבר, בוחרת > DROPBOX, ובוחרת את האפשרות השלישית.
נכנסת למייל עושה "הדבק" (CTRL V), ושולחת את הקישור בדואר האלקטרוני למי שאת רוצה, זה מגיע אליו תוך שניה (כי זה רק טקסט) והוא יכול להוריד את זה על ידי לחיצה על הקישור, ללא קודים, ללא עלויות, במהירות מירבית.

כמו כן, אפשר להתקין את הDB בכמה מחשבים עם אותו חשבון, ואז כל קובץ שמכניסים באיזהשהוא מחשב עובר לכל שאר המחשבים. זה ממש נח למשרד לעבודות צוות על מסמכים קבועים. (חוזים וכדומה שמשתנים לעיתים רחוקות), וכל מסמך שמשנים משתנה בכל שאר המחשבים.

ודבר שלישי, אפשר לשתף תיקיות עם אחרים. (את כל התמונות של המשפחה אפשר לשתף עם ההורים וכודמה) בקלות ובנוחות.

בהצלחה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה