המלצות על מכונת כביסה

קול-התור

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הבת שלי קנתה לאחרונה קונסטרוקטה, לא דיגיטלית,
ופתאום כולם התחילו להחמיא לבעלה על החולצות החדשות...

• תודה
Reactions: RRL
א

איצה מאייר

אורח
בכאלה דברים שומעים אלף המלצות וכל אחד על חברה אחרת מה שכן זה שכפי שקשקוש10 כתב היום המכונות כביסה לא מחזיקות יותר מ-8 שנים לערך פעם מכונת כביסה החזיקה 20 שנה ומעלה וכן מקרר וכדומה! מה שכן לא להתפשר על מחיר ולברר מי מהחניות הכי זול אפשר לברר את זה ע"י זאפ או כמה שנותנים השוואות מחירים

sara100

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכון שטרקלין יעקב חשמל המליצו לך על בקו???
ובקשר למילה יש ל4 אחיות שלי חלקן מרוצות יותר וחלקן פחות...

Designer

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י קול-התור;547853:
יש מצב למכונה לא דיגיטלית? חשבתי שכל המכונות היום רק דיגיטליות

נכתב ע"י sara100;547981:
נכון שטרקלין יעקב חשמל המליצו לך על בקו???
...
נכון! איך את יודעת?

skl

משתמש פעיל
נכתב ע"י Designer;547985:
יש מצב למכונה לא דיגיטלית? חשבתי שכל המכונות היום רק דיגיטליות

נכון! איך את יודעת?

טרקלין יעקב ממליץ רק על מכונת כביסה של בקו
(כנראה יש לו איתם הסכם או משהו כזה)

אילנית

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
קונסטרוקטה, בוש וסימנס זה אותה החברה ואותה מכונה שנמכרת תחת שמות שונים. בהוראות של המכונה כתוב שזה גם לבוש וגם לקונסטרוקטה.
אגב גם אצלי החולצות נהיו חדשות. ובכל מכונה של 8 ק"ג זה תענוג. מכבסים כמעט 2 מכונות בפעם אחת. יש לבוש יתרונות נוספים על קונסטרוקטה:
1. יש צג
2. פתח ענק - נח מאוד לשמיכות
3. תוף מיוחד שמונע קריעת וחיקת בגדים.
4. תוכניות מגוונות.

אבל העיקר צריך לבדוק עם טכנאי ועם חברות שירות. האחריות חשובה לא פחות מאיכות המכונה. לי יש אחריות מצוינת.

Designer

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י אילנית;547999:
קונסטרוקטה, בוש וסימנס זה אותה החברה ואותה מכונה שנמכרת תחת שמות שונים. בהוראות של המכונה כתוב שזה גם לבוש וגם לקונסטרוקטה.
אגב גם אצלי החולצות נהיו חדשות. ובכל מכונה של 8 ק"ג זה תענוג. מכבסים כמעט 2 מכונות בפעם אחת. יש לבוש יתרונות נוספים על קונסטרוקטה:
1. יש צג
2. פתח ענק - נח מאוד לשמיכות
3. תוף מיוחד שמונע קריעת וחיקת בגדים.
4. תוכניות מגוונות.

אבל העיקר צריך לבדוק עם טכנאי ועם חברות שירות. האחריות חשובה לא פחות מאיכות המכונה. לי יש אחריות מצוינת.

האם הבנתי נכון שיש לך בוש? לכל המכונות של בוש יש את היתרונות הנ"ל?

ואגב תודה לכולם על התגובות. אשמח לשמוע עוד חוו"ד. בכל אופן לא קונים מכונה כל יום (אני מקווה ;))

אילנית

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י Designer;548037:
האם הבנתי נכון שיש לך בוש? לכל המכונות של בוש יש את היתרונות הנ"ל?

ואגב תודה לכולם על התגובות. אשמח לשמוע עוד חוו"ד. בכל אופן לא קונים מכונה כל יום (אני מקווה ;))

לא לכל המכונות של בוש יש את היתרונות הנ"ל!
זה רק הדגם הזה.
הסיבה שזה עלה יותר זול מהדגם המתקדם יותר זה בגלל שהצג הוא צג קטן. יש גם מכונהעם צג גדול שהיא יותר יקרה. צג קטן זה אומר פחות תוכניות ושאי אפשר לשנות תוכנית באמצע. אבל לי זה לא מפריע יש מבחר מספיק גדול של תוכניות והמכונה באמת מנקה היטב.

אה נזכרתי עוד דבר: יש לה 1200 סיבובים לדקה. יש מכונות עם פחות סיבובים. חשבתי שאולי המכונה יותר חזקה בגלל זה אבל הטכנאי שבא להתקין את המכונה אמר לי שלא. עוד נאמר לי שלא כדאי להשתמש ב1200 סיבובים זה הורס את הכביסה הכי טוב 800 סיבובים.. .

אילנית

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
בוש 8 קילו 1200 סיבובים. נדמה לי שקוראים לזה תוף צדפות או משהו כזה.

sara100

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
גם לי יש ויש לי את ה8 ק"ג הדיגטלי, ויש לזה מסך פצפון שמראה רק את השעות, ז"א שניתן לכוון טיימר...
יש מסך יותר גדול?

sara100

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אחרי שהחלטתי שאני הולכת על בוש, רציתי לעשות סקר מחירים וכל חנות המליצה על משהו אחר, על מה שהיה להם במחסן, במלאי.

yochi000

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י איצה מאייר;547887:
מה שכן לא להתפשר על מחיר ולברר מי מהחניות הכי זול אפשר לברר את זה ע"י זאפ או כמה שנותנים השוואות מחירים

גיליתי כבר יותר מפעם אחת שהמחירים בזאפ לא משקפים מציאות זולה בכלל. (בכלל שמעתי שהם מושפעים גם כן ממניעים אינטרסטיים) אני אישית במכונת כביסה גיליתי מחירים הרבה יותר זולים בחנויות ובמכירות ביתיות מאשר בזאפ.
לתשומת לבכם...

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
נכתב ע"י sara100;548478:
אחרי שהחלטתי שאני הולכת על בוש, רציתי לעשות סקר מחירים וכל חנות המליצה על משהו אחר, על מה שהיה להם במחסן, במלאי.
ככה זה, "אדם לעמל יולד"...
שאי תודה שאת לא נאלצת לכתת רגלייך עם גיגית הכבסים העמוסה, לכבס ליד הנהר.
(בכל מקרה, אחולי הצלחה גדולה ברכישה)

Designer

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
תודהעל ההמלצות. יש עוד המלצות?
תודה מראש!

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
לא קראתי עד כאן. יש לי סימנס (כ4.5 שנים) ואני מאוד מרוצה!

sara100

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מבירורים שאני עשיתי, אף אחד לא מוכן להתחייב שהמילה מחזיקה יותר מכל מכונה אחרת, (המכונה שלי החזיקה לי 8 שנים) אולי היא מכבסת יותר טוב, ועל זה הדעות חלוקות....

Designer

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י קול-התור;547853:

איזה דגם?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה