המלצות על מכונת כביסה

Designer

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מה לעשות אחרי 8 שנים המכונה הושבתה
אשמח לשמוע מנסיונכם או מנסיונם של אחרים על מכונה כביסה טובה

תודה מראש!

אילנית

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
לי יש את של בוש 8 קילו. לא הרבה זמן אבל המליצו עליה ביותר. היא לא מיוצרת בגרמניה. בינתיים אני מאוד מרוצה. היא היקרה בזולות או הזולה ביקרות.

sara100

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מברורים שאני ערכתי, (אצל טכנאי שלא מוכר מכונות כביסה, כך שאין לו עניו במכונה שאקנה הוא לא מרויח עלי...)
[מה שקרה שכל חנות שביררתי בה המליצו לי על משהו אחר, על מה שהם הרויחו עליו הכי הרבה...]
הומלץ על בוש. לבוש יש מכונה של 7 קילו אחת רגילה אחת דיגטלית (הבדל של 300 ש"ח בינהם) שניהם תוצרת טורקיה.
וכן מכונה של 8 ק"ג אחת דיגטלית ואחת לא... הדיגטלית מיצרת בגרמניה והשניה לא זוכרת, אני קניתי את הדיגטלית של ה8 ק"ג, לפני כחודשים וממליצנ (אומנם זה לא הרבה זמן לנסיון, אבל אני נהנית ממנה...)

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
איזו מכונה שבקה חיים לאחר שמונה שנים? -זה נראה לי מידי מוקדם, או אולי ככל שהמכונה יותר חדישה, היא מסיימת את חייה יותר מהר?
אני הייתי ממליצה על AEG (מרוצה ב"ה ומתפללת הלאה) אבל אין לי מושג איך הן כיום.

Designer

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י נוי;546483:
אני הייתי ממליצה על AEG (מרוצה ב"ה ומתפללת הלאה) אבל אין לי מושג איך הן כיום.
זה מה שיש לי AEG.

perachd7

משתמש פעיל
צילום מקצועי
יש לי כבר שנתיים מכונת כביסה של בוש 7 ק"ג דיגיטלית, ככול הידוע לי היא גרמנית ,עובדת יפה ,עושה את העבודה .

rach

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
D I G I T A L
גם לי היתה AEG ז"ל, שבקה אחרי 6 שנים.
אחריה קניתי אלקטרולוקס שטכנאי המליץ לי, שמנסיונו החלקים שלה חזקים יותר. המכונה אצלי שנה וחצי בשימוש ומרוצה מאד! הכביסה יוצאת נקיה בלי כל מאמץ.
יש לה יתרון של אחריות יצרן 3 שנים (בד"כ אחריות ניתנת שנה). וכן תוכניות כביסה מאד פרקטיות ומגוונות. המחיר שלה דומה לבוש.

אושר

משתמש מקצוען
כדאי לקחת בחשבון שמכונות דיגיטליות יותר מועדות לפורענות מאשר מכונות רגילות.
על כל פנים- לי יש כחמש שנים מכונה של בוש והיא אכן מומלצת מאוד.
מה שמעצבן בדגם שלי- שאין אפשרות לדעת באיזו פעולה אוחזת המכונה כרגע (שטיפה, סחיטה, וכד') וכן אם נפסקה פעולת הכביסה באמצע- אין אפשרות להמשיך אלא רק להתחיל מהתחלה.
מלבד תיכנות טיפשי זה- היא עובדת נהדר, ה' יעזור הלאה.

skl

משתמש פעיל
אמא שלי קנתה לאחרונה מכונת כביסה של חברת "מילה"
לאחר המלצות רבות ובנתיים היא מאד מרוצה.:)

Designer

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
תודה על התגובות. יש עוד המלצות?
מבירור שערכתי בחנויות יש כאלו שמאד ממליצים על beko כי יש להם כמה שנות אחריות, לעומת זאת כמה חנויות אמרו לי שהאחריות של בקו לא שווה כלום. יש למישהו נסיון עם האחריות של בקו?
אני עדיין די שוקלת את האופציה של 8 קילו בוש מהמלצות שקיבלתי אבל בכל אופן אני ממשיכה לברר.

אילנית

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
כשקניתי המכונה שלי "בקו" עדיין לא יצאה לשוק. אז יכול להיות שהיא יותר טובה.

קשקוש10

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
יש לי קונסטרקוטה 8 ק"ג גרמנית. כשבררתי אז התלבטנו בין הבוש 8 ק"ג , ובין זו שיש לי.
טכנאי טוב אמר לי שכולם היום עושות בעיות, אבל זו הכי פחות.
בנתיים היא בסדר גמור, רק שיש לה לחצני מגע ואם הילדים נוגעים לפעמים זה מפסיק, ולפעמים רק עוצר ואפשר להמשיך. יש מכונות שאפשר לעשות נעילה ללחצני המגע וזה מאוד נוח.

go

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
גם לנו יש קונסטרקטה 8 ק"ג והיא מצוינת בלי עין הרע כבר שנה מנקה מצוין וחסכונית אכן באמת הבעיה שלה הוא לחצני המגע שהם מאוד רגישים
אם את מעונינת לרכוש או להיתיעץ עם משהו אמין זה אריכא מבני ברק אדם מאוד אמין וישר שיגיד לך את הנתונים האמיתיים על כל מכונה מה גם שהשרות שלו יוצא מגדר הרגיל לנו הוא טרח ויגע כדי שהמכונה תגיע לפני פסח וזה היה זמן מאוד מאוד קצר
בהצלחה.

אך

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לי יש קונסטרוקטה 7 ק"ג עם צג דיגיטלי שמראה זמן ומרכיבי תכנית(כמה סחיטה, מס' מעלות) כאשר אפשר לשנות סחיטה ו/או מעלות לפי הצורך(למכונה יש ברירת מחדל לכל תכנית, ואפשר לשנות), כ"כ יש אופציה של נעילת כפתורים. אמנם רק זמן מועט אצלי, אבל כבר עשתה קילומטרז' ארוך...ואני מאד מאד מרוצה מרמת הניקיון.

lala

משתמש צעיר
לי יש מכונה של "מילה" ואני מאד מרוצה.
יש לציין שיש את המכונה הזאת גם לאמא שלי 15 שנה והיא עובדת ומכבסת מצוין. היא אמנם קצת יקרה אבל שווה להשקיע!
בהצלחה!

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
לנו יש LG intellowasher 7kg כבר שמונה שנים, ומעולם לא עשתה שום בעיות.
אנא מזרעא דיוסף קאתינא דלא שלטא ביה עינא בישא

חויד

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
מילה - זה "ה"מכונה!
עולה יקר אבל שווה כל שקל...

yaakov

משתמש צעיר
D I G I T A L
מילה דגם W555 המחיר סביבות 4500 ש"ח מכיל 6 ק"ג, מומלץ.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה