דרוש מידע המלצה על פלאפון

ישיבשער

משתמש פעיל
אשמח לקבל המלצה על פלאפון חשוב לי שיהיה בו אפשרות להכנסת שירים ,בלי הודעות ,רמקול ושמע איכותי,וקליטה טובה ואם מבחינה ויזואלית הוא ניראה טוב זה בונוס
תודה לעוזרים

יולי בולי

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
D I G I T A L
יש את השיאומי
עם אפשרות לנגן
ניראה טוב, שמע מעולה, וקליטה טובה

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
אני לא ממליצה
תכנות דפוק ממש
שימוש על הפנים

ואוו

משתמש רשום
אני דוקא מאוד מרוצה כמעט כל מי שמתלונן זה פשוט כי הוא לא יודע, למשל, אחד התלונן שכשהוא מדפדף בשיחות אחרונות זה נשאר על אותו מצב אחרי שהוא יוצא, והוא לא יודע שאם הוא ילחץ על מקש חזור לחיצה ארוכה זה יתאפס ועוד ועוד

מעצב

משתמש צעיר
אני קניתי מכשיר שיאומי ועדכנתי גירסה כשרה עכשיו זה לא יכול לעבור באמצע שיחה לשיחה אחרת (כלומר אם אני מבקש ממישהו מספר טלפון והקשתי אותו אני צריך לזכור אותו ולסיים את השיחה ולהקישו מחדש מישהו יכול לעזור לי?
אני גם רוצה לדעת איפה אפשר להחתים על זה חותמת ועדת התקשורת באופן עצמי 0לא במשרד
תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה