מידע שימושי המלצה על דלתות פנימיות

פיר

משתמש סופר מקצוען
בוקר טוב
הייתי שמחה לקבל המלצות על החלפת שלתןת פנים
המחירים שאני מוצאת הם מאוד יקרים
האם ידוע לכם איזה חומר הוא טוב ועל איזה חברה לא יקרה ואמינה הייתם ממליצים מידע אישי
האם פורמיקה עונה על הדרישות?
תודה וחודש טוב

קפה בוץ

משתמש חדש
בוקר טוב
האם ידוע לכם איזה חומר הוא טוב ועל איזה חברה לא יקרה ואמינה הייתם ממליצים מידע אישי
תודה וחודש טוב
בס"ד

תנסי לדבר איתו הוא מתקין מצוין מאוד אמין ומקצועי ב"ה אולי יתן גם מידע לגבי איכות וכו'
לוריא דלתות 0527122180

מאיר 4134

משתמש מקצוען
מה שאני יכול לומר, לפני 6 שנים עשיתי דלתות פנדור בבית, והן לא מיועדות עבור ילדים שובבים ! כי חיבור הידית לדלת, מתרופף אחר שסדרת ילדים נלחמת עליו במשך מספר שנים, הבאתי השנה משהו פרטי שיסדר לי מחדש את הידיות במספר דלתות בבית (בתחילה החזרתי לבד עם קדיחת חורים חדשים במקום הישנים שהתרופפו, אך מתברר שצריך משהו מקצועי ולבסוף הוא החליף לי את הידיות שיהיה משהו עם ציר ידית יותר חזק ואיכותי ממה שהם הביאו)

move move

משתמש חדש
באיזה אזור את?
יש בבית שמש מישהו אמין ומחירים טובים שחצי בית שמש מתקינים אצלו דלתות.

פיר

משתמש סופר מקצוען
בוקר טוב
תודה וחודש טוב
סליחה ואם יש בעיה יש עם מי לדבר/?

פיר

משתמש סופר מקצוען
באיזה אזור את?
יש בבית שמש מישהו אמין ומחירים טובים שחצי בית שמש מתקינים אצלו דלתות.
סליחה אני לא באזור בית שמשאני במרכז יש אפשרות לקבל פרטים שלו?
אתם מכירים אותו באופן אישי עבד אצלכם? תודה רבה

פיר

משתמש סופר מקצוען
בס"ד

תנסי לדבר איתו הוא מתקין מצוין מאוד אמין ומקצועי ב"ה אולי יתן גם מידע לגבי איכות וכו'
לוריא דלתות 0527122180
אפשר להגיד לו מי שלח אותי?
אם אתם רוצים תכתבו לי בפרטי תודה רבה.

tadmit

המרכז לשידורים חיים, חתונות, כנסים, לוויות
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מה שאני יכול לומר, לפני 6 שנים עשיתי דלתות פנדור בבית, והן לא מיועדות עבור ילדים שובבים ! כי חיבור הידית לדלת, מתרופף אחר שסדרת ילדים נלחמת עליו במשך מספר שנים, הבאתי השנה משהו פרטי שיסדר לי מחדש את הידיות במספר דלתות בבית (בתחילה החזרתי לבד עם קדיחת חורים חדשים במקום הישנים שהתרופפו, אך מתברר שצריך משהו מקצועי ולבסוף הוא החליף לי את הידיות שיהיה משהו עם ציר ידית יותר חזק ואיכותי ממה שהם הביאו)
גם אנחנו סובלים מאותה בעיה, אשמח לקבל פרטים של המתקן (אם עשה עבודה טובה).

פפרר

משתמש מקצוען
גם אנחנו סובלים מאותה בעיה, אשמח לקבל פרטים של המתקן (אם עשה עבודה טובה).
לי יש דלתות חדשות מלפני שנה לא של פנדור שגם סבלו מאותה הבעיה
החלפתי לאחרונה אצל מתקין פרטי , לידיות פחות יפות (רואים את הברגים ) וגם פחות נעימות למגע , מקווה שלא נתאכזב

move move

משתמש חדש
סליחה פשוט רק עכשיו ראיתי. כן עשינו אצלו דלתות. ממש מרוצים. הכל הכל תיקתק בזמן. יצא ממש יפה. ממליצה בחום.
0527167674.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה