כללי המלצה - משטח ג'ל לעכבר.

דוד רוט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
אני לא יודע אם זה המקום, אבל אני מניח שזה בעיה שמעסיקה בעיקר גרפיקאים....
אני לא מצליח למצוא משטח לעכבר עם ג'ל שלא נקרע אחרי יותר מחודש...
מישהו אולי מכיר תחליף (כמו החומר ששמים בכרית אורטופדית אולי?) או לחילופין סוג טוב שלא נקרע?

דוד רוט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הקפצה קלה.....;)

פסקאות

עימוד ועיצוב
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אני לא יודע אם זה המקום, אבל אני מניח שזה בעיה שמעסיקה בעיקר גרפיקאים....
אני לא מצליח למצוא משטח לעכבר עם ג'ל שלא נקרע אחרי יותר מחודש...
מישהו אולי מכיר תחליף (כמו החומר ששמים בכרית אורטופדית אולי?) או לחילופין סוג טוב שלא נקרע?
קנינו את המשטח הזה לפני 9 חודשים מאמזון ומחזיק מעמד מצוין,
(בזמנו שקנינו זה היה בתקופה שהיה משלוח חינם מאמזון כך שעלה קצת פחות מהיום)

פסקאות

עימוד ועיצוב
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
ואפרופו עכברים ומשטחים..
בזמנו ביחד עם המשטח ג'ל, קניתי בעקבות הרבה המלצות כאן את העכבר של לוג'יטק MX Master 2S ולא מתחרטת לרגע,
יש לי מעקב אחרי המחירים שלו באמזון, ובדיוק היום קבלתי הודעה על מחיר אטרקטיבי שלו כולל משלוח יוצא בערך 286 ש"ח בארץ מתחיל מ 380
קישור לעכבר שימו לב שהמוכר כאן הוא לא אמזון אז אין את השירות המפורסם שלהם, אבל לפי הפידביקים שלו הוא נראה אמין,

דוד רוט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
תודה רבה! עזרתם לי מאוד!

דוד רוט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
קנינו את המשטח הזה לפני 9 חודשים מאמזון ומחזיק מעמד מצוין,
(בזמנו שקנינו זה היה בתקופה שהיה משלוח חינם מאמזון כך שעלה קצת פחות מהיום)
המשטח הגיע סוף סוף!....אבל יש בו משהו דפוק, כי העכבר לא כ"כ ממושמע איתו......(אני מנסה לזוז למעלה ובמקרה הטוב זה גם למעלה וגם הצידה, ובמקרה הפחות טוב זה יורד למטה ואז חוזר למעלה וכדו'..) נתקלתם בזה? זה לא בעיה בעבר על השולחן הוא מתפקד היטב.

פסקאות

עימוד ועיצוב
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
המשטח הגיע סוף סוף!....אבל יש בו משהו דפוק, כי העכבר לא כ"כ ממושמע איתו......(אני מנסה לזוז למעלה ובמקרה הטוב זה גם למעלה וגם הצידה, ובמקרה הפחות טוב זה יורד למטה ואז חוזר למעלה וכדו'..) נתקלתם בזה? זה לא בעיה בעבר על השולחן הוא מתפקד היטב.
מעניין, אצלי העכבר נוסע נפלא על המשטח!
לא נתקלתי בכזה דבר...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה