המלצה לחנות מיתרים בזול

HUBHCBH

משתמש מקצוען
אוטומציה עסקית
אשמח להמלצה לחנות באזור המרכז לקניה של מיתרים, לא סט אחד... קצת יותר, לכן משמעותי לי המחיר.
אבל בהחלט האיכות משנה, כבר קניתי סטים שלא היו שווים את המחיר הזול...

אם יש פה מישהו שיש לו אחוזי הנחה טובים (כמו להרבה מוזיקאים) באחד הרשתות, אשמח לפניה בפרטי, זה לא קרניה לצורך פרנסה, אלא ל6 לגיטרות שיוצאות כל יום לחסדים גדולים.

תודה רבה

HUBHCBH

משתמש מקצוען
אוטומציה עסקית
לשואלים בפרטי, אסביר..
אני מרכז מסגרת התנדבותית בעמותת רחשי לב של מתנדבים שיוצאים לשמח במחלקות הסרטן (יש כמה מחלקות - מבוגרים),
כמובן, שבלאי של גיטרה שעוברת כמה וכמה ידים כל שבוע הוא גדול יותר...

אני משתדל לקנות מרוכז פעם בתקופה, ככה שההבדל הוא משמעותי במחיר, ובשימוש כזה, מיתר לא איכותי יספיק הרבה פחות זמן, מלבד הנזק שהוא גורם לגיטרה.

מצורף דוגמה קטנה (שצולמה ללא ידיעה) של יציאה אקראית מהבנין שלנו בתל השומר, לכיוון המחלקות השונות, לפני שנפרדו לקבוצות קטנות יותר, (מעדיף לא לעלות מהמחלקות).

קבצים מצורפים

• יציאה אקראית למחלקות~1.avi
    5.9 MB · צפיות: 37

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  17  פעמים

לוח מודעות

למעלה