המלצה לאחסון אתר כבד של סרטונים

הבוס הגדול

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
מדובר באתר של הרצאות, אני מאחסן שם 30 שעות בקירוב של הסרטה ממסרטה פשוטה.
כמה זה אמור לשקול, ולפי"ז על מה אתם ממליצים?
אם אין סיכוי שזה יעבור את ה 20 GB אז אני מסודר, אבל מעבר לזה, אני יצטרך המלצה על משהו.
אני מחפש כמובן אחסון בחו"ל ששם זה יותר זול, אבל משהו אמין ומהיר, וללא נפילות, לא משהו בסגנון של בלוהוסט ודומיו הידוע לשמצה...
תודה

הבוס הגדול

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
רציני? אתה לא מכיר את אמזון? https://aws.amazon.com/
את אמזון אני מכיר, אבל לא ידעתי את זה.
אפשר לאחסן אתרים באמזון?
הם נותנים שירות כמו כל אחסון אתרים אחר?
התקנה אוטומטית, חשבונות מיילים, סאב דומיין, וכו'?

או שהתכוונת לבנות אתר רגיל, ורק לאחסן את הסרטונים עצמם באמזון, אבל אז זה ייחסם לי בחסימות הסינון, כיוון שהם לא יצליחו להגיע לקבצים, לא?

Avi300

משתמש פעיל
המלצה שלי זה wasabi.com.
6 דולר לטרה אחסון. בלי עלויות תעבורה נוספות כמו שיש בaws. יש רווח לאחסן על S3 כי ברגע שהכל על דומיין פרטי יש פחות בעיות מבחינת סינון

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה