מידע שימושי המידרסים דרך הקופה לא נוחות לבחור.

ארי מן

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
מכיר את התופעה אתה מגיע למכון ואומרים לך שיש לך עוד כמה בעיות קח מדרס ב2500 ועוד נעל ב600 ונעשה לך הנחה ל2800 ואני מדבר על אחד המכונים המוכרים ביותר חזרתי לרופא הוא חייך ואמר לי מקסימום 600 ש"ח אין סיבה להשקיע יותר למעשה אני משתמש בנעלים של סקאוני שמיועדות לפלטפוס והתועלת שלהם מקסימלית

ראש מנוע

משתמש פעיל
יש את אייזלר בירושלים ברח' אגריפס אומרים שהוא מקצועי וזכור לי שהוא זול יש לי אח שעשה אצלו ומאוד מרוצה.

מרגלית חן

משתמש פעיל
מכיר את התופעה אתה מגיע למכון ואומרים לך שיש לך עוד כמה בעיות קח מדרס ב2500 ועוד נעל ב600 ונעשה לך הנחה ל2800 ואני מדבר על אחד המכונים המוכרים ביותר חזרתי לרופא הוא חייך ואמר לי מקסימום 600 ש"ח אין סיבה להשקיע יותר למעשה אני משתמש בנעלים של סקאוני שמיועדות לפלטפוס והתועלת שלהם מקסימלית

זה בדיוק נמרץ התהליך שהבן שלי עבר...
מרתק!

שלומיקו

משתמש רשום
שלום לכולם!
מקפיץ את האשכול
האם עוד מישהו מכיר וממליץ על נעלי אסיקס לפלטפוס?
או שכדאי לי ללכת על המדרסים שבהחזר הקופה (מאוחדת) שזה בערך 5 חנויות באיזור בני ברק?
אגב, יש בזה כמה דרגות במדרסים שבהשתתפות הקופה
מישהו יודע מה ההבדלים?

שלומיקו

משתמש רשום
אני רואה פה הצעה גם לנעלי סאקוני לפלטפוס את זה גם אולי מישהו מכיר/התנסה
ואם כן מה מומלץ?
נא לכתוב תשובות מה כן טוב
ולא מה שלא טוב
תודה מראש

ורד10

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
אסיקס עזר לנו רק חלקית ולא לזמן ארוך
בסופו של דבר עשינו מדרסים אצל אבי ויסמן
מרוצים ב"ה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה