המחשב לא מאפשר להתקין תוכנות

מטעמים

משתמש מקצוען
שלום.
אני מנסה להתקין תוכנות, אבל בשלב כלשהוא ההתקנה נתקעת:
לדוגמה:
upload_2019-9-26_11-43-46.png

אין איזו הודעה, פשוט לקראת הסוף, זה לא זז.

shmu26

משתמש צעיר
האם זה חלונות XP, או מה?
איזה עוד תכנות אי אפשר להתקין?

יוסי מחשבים

משתמש סופר מקצוען
מאמים שניסיתם אבל אם לא: תפעילו את המחשב מחדש ותנסו להתקין+קליק ימני על קובץ ההתקנה ובחירה ב"הפעל כמנהל"

יעקב.אבג

משתמש חדש
תנסה ללחוץ כפתור ימני על שם הקובץ
ולהפעיל עם RUN AS ADMINISTRATOR
הרץ כמנהל או משהוא כזה בעברית

aeb

משתמש סופר מקצוען
לא חושב שנוסח השאלה נכון, אם המחשב לא היה מסכים להתקין תוכנות, הוא היה חוסם/מפסיק אותם על ההתחלה. השאלה שלך היא מדוע תמיד ה'התקנות נתקעות'.
(לכן זה ודאי לא Windows S Mode)

shmu26

משתמש צעיר
אולי ההתקנה באמת הסתיימה, והחלון סתם נשאר פתוח? אני רק שואל. כי לפי הצילום מסך, ככה זה נראה.

מטעמים

משתמש מקצוען
תודה לכל המנסים לסייע לי:
@shmu26 @אברךליטאי @aeb - זה וינ10 רגיל.

@יוסי מחשבים זה מופעל כמנהל.

תכלס' זה משהו מאוד מוזר. כי ההתקנה לא הסתיימה, וכשאני יוצא, הוא לא נותן לי להתקין, מחדש, הוא נותן לי את ההודעה הבאה:
upload_2019-9-27_9-53-3.png

אבל כשאני עושה ריסטרט למחשב, אני כן מצליח להתחיל את ההתקנה שוב, עד המקום שזה נשאר תקוע לעיל.

shmu26

משתמש צעיר
במקומך הייתי עושה IN-PLACE FEATURE UPDATE
זה אומר, הייתי מוריד את הקובץ ISO של הגירסה הנוכחית של חלונות 10, ומפעיל אותו. הוא ישמור את כל החומר שלך וגם כל התכנות, אבל את מערכת ההפעלה הוא מתקין מחדש, וזה פותר הרבה בעיות.

יוסי מחשבים

משתמש סופר מקצוען
זה אומר, הייתי מוריד את הקובץ ISO של הגירסה הנוכחית של חלונות 10, ומפעיל אותו. הוא ישמור את כל החומר שלך וגם כל התכנות, אבל את מערכת ההפעלה הוא מתקין מחדש, וזה פותר הרבה בעיות.
לכזה דבר כדאי להוריד את קובץ ה iso על ידי הכלי של מיקרוסופט וכך זה חוסך בעדכוני המערכת, ניתן להוריד מכאן

shmu26

משתמש צעיר
לכזה דבר כדאי להוריד את קובץ ה iso על ידי הכלי של מיקרוסופט וכך זה חוסך בעדכוני המערכת, ניתן להוריד מכאן
כן, אבל זה עובד יותר טוב אם בוחרים מתוך הכלי את האופציה להתקין במחשב אחר, ואז יש לך את הISO. אם בוחרים את האופציה של עדכון מיידי, יש יותר סיכויים לכשלון

יוסי מחשבים

משתמש סופר מקצוען
כן, אבל זה עובד יותר טוב אם בוחרים מתוך הכלי את האופציה להתקין במחשב אחר, ואז יש לך את הISO. אם בוחרים את האופציה של עדכון מיידי, יש יותר סיכויים לכשלון
לזה התכוונתי, וכמו שכתבתי "כדאי להוריד את קובץ ה iso על ידי הכלי...".

משתדל להיות פשוט

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אם זה קורה בעוד תוכנות כדאי לבדוק שאין בעיה בזיכרון RAM למרות שאיך שאני מכיר זה לא מגיב ככה אבל שווה בדיקה

גל עיניי

משתמש חדש
יש לי בעיה דומה אך יותר קשה מחשב שאינו נותן בכלל להתקין כפי שרואים בתמונה אין אפשרות לאשר את ההתקנה אשמח אם מישהו יוכל לסייע בעניין תודה רבה
DSCF4574.JPG

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה