המדריך היומי המחשב הצפין לי את הכונן

פופל

משתמש צעיר
עריכה תורנית
שלום לכולם.
אתמול חיברתי כונן שעושה קצת בעיות למחשב, המחשב קלט אותו אבל עשה לי סמל של מנעול עליו, לא יחסתי לזה חשיבות כי חשבתי שזה חלק מהבעיות חיבור שלו. אבל אחר כך חיברתי אותו שוב, והמחשב כתב לי שהוא מוצפן, ניסיתי לבטל את ההצפנה, וקיבלתי הודעה כזאת f013b1bc-f90d-4d7b-bf39-15993b346767-image.png
יש לי את הווינדוס הכי מעודכן, וגם אני מקבל עדכונים, כך שאין איך לבצע את ההוראה הזאת.
אם יש למישהו נסיון עם תקלה כזאת, אודה לו מאוד.

פופל

משתמש צעיר
עריכה תורנית
הוא לא נותן לי לפתוח את ההצפנה, אבל כשניסתי לפתוח את הכונן דרך תוכנת שחזור, היתה לי שם אופציה לפתוח.
הבעיה היא שאני לא יודע מה הקוד כי אני לא הצפנתי את הכונן, המחשב הצפין אותו מעצמו.

1599732323951.png

משחזר מידע

משתמש סופר מקצוען
השאלה אם יש בכלל מה לעשות עם זה?
עניתי כבר על זה לעיל
קשה לענות מבלי לבדוק לעומק
מה שכן
אם החומר בפנים חשוב מספיק בשביל שחזור מידע מקצועי
הייתי מציע לא לחבר את זה למקור חשמל יותר
יש מצב שזה נהיה גרוע מרגע לרגע

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה