עזרה המחשב הנייד הפסיק לקלוט חיבורי USB

עזר כנגדו

משתמש פעיל
מחשב נייד של hp, ויינדוס 10, לא קולט שום סוג של חיבור USB.
יתכן שמישהו שיחק בהגדרות.
בהתחלה חשבתי שהעכבר והמקלדת התקלקלו, ואז ראיתי שגם את המדפסת ודיסק און קי הוא לא קורא.
אני לא מוצאת את האופציה הזו בהגדרות.
מישהו יכול לעזור לי?

תודה רבה ושבוע טוב.

פסיק

עורך תורני וכותב תוכן
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
מחשב נייד של hp, ויינדוס 10, לא קולט שום סוג של חיבור USB.
יתכן שמישהו שיחק בהגדרות.
בהתחלה חשבתי שהעכבר והמקלדת התקלקלו, ואז ראיתי שגם את המדפסת ודיסק און קי הוא לא קורא.
אני לא מוצאת את האופציה הזו בהגדרות.
מישהו יכול לעזור לי?

תודה רבה ושבוע טוב.
היה לי אותה בעיה עם מחשב של חברת dell, אח"ז גיליתי שהבעיה הוא רק כשהמחשב מחובר למטען, המטען היה לא מקורי והוא גרם לשיבושים, קניתי מקורי והכל הסתדר. תוכלו לבדוק את זה - להוציא את המטען ולכבות את המחשב ולהדליקו שוב, ולבדוק אם הוא עדיין לא קולט את החיבורים. מקווה שעזרתי.

עזר כנגדו

משתמש פעיל
היה לי אותה בעיה עם מחשב של חברת dell, אח"ז גיליתי שהבעיה הוא רק כשהמחשב מחובר למטען, המטען היה לא מקורי והוא גרם לשיבושים, קניתי מקורי והכל הסתדר. תוכלו לבדוק את זה - להוציא את המטען ולכבות את המחשב ולהדליקו שוב, ולבדוק אם הוא עדיין לא קולט את החיבורים. מקווה שעזרתי.
תודה. המטען מקורי ולא עזר לנתק אותו.

הקפצה.

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
@עזר כנגדו
השאלה יותר מתאימה לפורום חומרה ורשתות.
לעצם השאלה-
צריך לבדוק אם הבעיה היא במערכת ההפעלה או במחשב.
לפעמים נשרף הגשר USB (זה שמו המקצועי), וזו בעיה פיזית במחשב. רק מעבדות מסדרים את זה.
לפעמים זה בעיה במערכת הפעלה (דרייברים וכדו').
צריך לבדוק אם בביוס הUSB כן מזוהה. במידה וכן, אפשר כנראה לסדר את זה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה