מידע שימושי המחדש, לא עובד רק לי?

מצב
הנושא נעול.

ישראל רוזן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
שלום חברים, פנו אלי כמה וכמה על תלונות באשכול שישנם תקלות באתר, כאחד מהמערכת אינני מודע לתקלות.
אשמח אם תפרטו במה מדובר ונבדוק את זה לעומק.
בברכה.

שוקי פרוגר

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
כתיבה ספרותית
שלום חברים, פנו אלי כמה וכמה על תלונות באשכול שישנם תקלות באתר, כאחד מהמערכת אינני מודע לתקלות.
אשמח אם תפרטו במה מדובר ונבדוק את זה לעומק.
בברכה.
יש לי 2 מחשבים עם נטפרי
באחד אין שום בעיה. בשני לא ניתן להכנס ל'מחדש' שגיאת פרטיות- החיבור אינו פרטי וכו'.

מושיק פ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
יש לי 2 מחשבים עם נטפרי
באחד אין שום בעיה. בשני לא ניתן להכנס ל'מחדש' שגיאת פרטיות- החיבור אינו פרטי וכו'.
כנ"ל גם אצלי כבר למעלה מחודש כשהמחשב נמצא בסינון של נטפרי, האתר לא נפתח ומציג הודעה על שגיאת פרטיות
‏‏צילום מסך (23).png

גויבה

משתמש פעיל
יש לי מחשב עם נתיב-כמה ימים עובד מאד איטי ולא תמיד רואים תמונות מאתמול הסרטונים לא נפתחים
במכשיר של הדרן-עובד לי כבר כמה ימים מאד איטי (מאז השדרוג של האתר )

דודהצדיק

משתמש חדש
גם לי יש את אותו בעיה, יש למישהו פיתרון?
החלפתי כתובת IP ואם כל זה יש לי את הבעיה,
אשמח לפיתרון

ישראל רוזן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
קודם כל כנסו להגדרות האינטרנט שלכם כנסו לניקוי נתוני גלישה, בחרו רק את האופציה של תמונות וקבצים במטמון ולחצו על ניקוי נתונים.
לאלו שבנטפרי (ובמיוחד למי שהחליף כתובת IP) תפתחו כרטיסיה חדשה, תקלידו 1.2.3.4 לחצו אנטר תפעילו את פותר הבעיות ותפעלו לפי הכללים (ככל הנראה הבעיה נובעת מכך שתעודת האבטחה של נטפרי שברשותכם אינה תקינה)
במידה וישנם עוד בעיות כתבו כאן

מושיק פ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
קודם כל כנסו להגדרות האינטרנט שלכם כנסו לניקוי נתוני גלישה, בחרו רק את האופציה של תמונות וקבצים במטמון ולחצו על ניקוי נתונים.
לאלו שבנטפרי (ובמיוחד למי שהחליף כתובת IP) תפתחו כרטיסיה חדשה, תקלידו 1.2.3.4 לחצו אנטר תפעילו את פותר הבעיות ותפעלו לפי הכללים (ככל הנראה הבעיה נובעת מכך שתעודת האבטחה של נטפרי שברשותכם אינה תקינה)
עשיתי הכל כבר לפני שבועיים וזה תגובת נטפרי לבעיה:
אתר המחדש מחזיר לכם שגיאת Timeout שזה לא נובע מסינון
יש לפנות לתמיכה של האתר

ידיד נפש

משתמש פעיל
אני בנטפרי יש לי 2 סימים בסים אחד נפתח ובאחד לא.
מה זה אומר?

C

משתמש מקצוען
גם אצלי יש את הבעיה הנ"ל
עשיתי את כל מה שהוצע כאן, ולמרות שפותר הבעיות של נטפרי לא מצא בעיה, התקנתי מחדש תעודת אבטחה
זה לא עזר

ישראל רוזן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
אני בנטפרי יש לי 2 סימים בסים אחד נפתח ובאחד לא.
מה זה אומר?
יכול להיות שיש לך הגדרות חסימה שונות בשני הסימים
גם אצלי יש את הבעיה הנ"ל
עשיתי את כל מה שהוצע כאן, ולמרות שפותר הבעיות של נטפרי לא מצא בעיה, התקנתי מחדש תעודת אבטחה
זה לא עזר
תצלם לי מסך, מה זה כותב לך

שאקירה

משתמש מקצוען
אולי שכל מי שיש לו 2 חיבורים, שיכתוב באיזו חברה זה לא עובד?
ככה יוכלו לדבג את הבעיה

אני בנטפרי והכל טוב
והעיצוב החדש נהדר ומודרני

@ישראל רוזן - שרולצ'ה אל תגעו בעיצוב... תשאירו הכל למעצב..

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה