המורה הצרודה כל שנה מחדש:) מה לעשות?

תמר בר אילן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
בס"ד

שלום, אני ממש צעירה. הצרידות ממש לא היתה נחלתי!!! לא סבלתי מזה מעולם!!! רק בשלוש השנים האחרונות,
גם כשאני מדברת [ביום זה קורה הרבה כי...] אני מרגישה את הריאות שלי ואת הדיבור כשלא בצורה נכונה יוצא מפי!
למי יש פתרון יעיל? בכל המובנים- - - תרופות סבתא וכלה בפרא-רפואי, בביטוח לאומי שאמרו לי שאפשר ל... וכו'.

אחת אפס

אדריכלות ועיצוב פנים
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
גם כשאני מדברת [ביום זה קורה הרבה כי...] אני מרגישה את הריאות שלי ואת הדיבור כשלא בצורה נכונה יוצא מפי!

מכירה ערכות של פיתוח קול שעוזרות מאוד
לכל האנשים שדיבור זה המקצוע שלהם.
אני אישית מאוד התרשמתי,
המון ממליצים!
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

קבצים מצורפים

• unnamed (3).png
    unnamed (3).png
    KB 72 · צפיות: 55

אחת אפס

אדריכלות ועיצוב פנים
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
זה הערכה
(אין לי אחוזים שם...)
הערכה כוללת דיסק תרגילים
ומתאימה לנשים וגברים כאחד.

קבצים מצורפים

• unnamed (1).gif
    unnamed (1).gif
    KB 209.2 · צפיות: 59

מציגה מצגות

משתמש צעיר
גם לי זה קרה בצעירותי, בעיקר לאחר שיעורים שמסרתי עם כל ההתלהבות... עם הזמן למדתי לדבר יותר רגוע, להפעיל יותר שרירים מהבטן, ובכלל, גם המשמעת השתפרה... (לא חייבים לצעוק כדי להטיל משמעת, לפעמים דווקא להיפך...)
בהצלחה!

SARA47

משתמש פעיל
ממליצה לפנות לטיפול קול אצל קלינאית תקשורת.
תפני לרופא א.א.ג. שיבדוק אותך וייתן לך הפנייה לטיפולי קול בקופה, אצל קלינאית שמתמחה בתחום. לרוב סדרת טיפול תתן מענה ותלמד אותך להשתמש בנשימה ובקול באופן מתאים.
ודרך אגב- אם את צרודה, תימנעי מלחישות ומכחכוחים. הן רק מזיקות למיתרי הקול.

מלי -ל

משתמש מקצוען
רשימת עשה ולא תעשה בסיסיים שכל קלינאית תתן לך.
לתשומת לב , להתחיל מכלל אחד לדוג' שתית מים - ולראות איך מיישמים בצורה הגיונית ביום יום לדוג ' : לשים בקבוק מים על השולחן בזמן ההרצאה/ תזכרות בפלאפון וכדו'

קבצים מצורפים

• תרגיל בהפרעות קול - דף הנחיות להגיינה קולית.PDF
    KB 251.1 · צפיות: 32

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה