המוצר הזה טוב?

• פותח הנושא selo
  • פורסם בתאריך

selo

משתמש פעיל
אגב שמדברים פה הרבה על קשיחים....
מצאתי את המוצר הזה - יחסית זול. השאלה אם הוא שווה ולמה באמת הוא זול יחסית למחירים יותר גבוהים שראיתי עם אותם כמות גיגה שזה בעצם טרה אחת ?
https://www.wellcom.co.il/hard-drives/5k10001000

selo

משתמש פעיל
בקיצור אתם לא רואים חסרון גם לא במפרט המלא שלו - הוא לא אמור להיות איטי במיוחד או משהו כזה - לא רוצה לקנות סתם ...
אולי זה פשוט לא חברה מוכרת מאד ולכן לא מרשים לעצמם לקחת מחיר גבוה על שמם בלבד

משחזר מידע

משתמש סופר מקצוען
הדגם של SK הוא 5400RPM ולא 7200
אבל אני כן רואה בעיה במחיר
עד כמה שידוע לי לא מוכרים דיסק של Hitachi ב238 שח
אבל יכול להיות שאני לא מעודכן
אם אני כן מעודכן ואכן לא מוכרים במחיר הזה, משהו אומר דרשני
יבואו הטכנאים דכאן שמתצאים במחירים

selo

משתמש פעיל
באתרי הקניות השונים מחו"ל דגם זה ממש נמכר ב בערך 205 ש"ח ואם כן כאן בארץ מוסיפים 35 שח זה הגיוני..
מה ההבדל בין 7200 ל 5400 RMP

bris

משתמש סופר מקצוען
למה אתה מתפלא על המחיר, זה פחות או יותר המחיר..

למשל זה אפילו זול יותר

https://www.wellcom.co.il/st1000lm048

הסידרה הזאת 5K1000 של היטאצי היא באמת מ 2012, אבל זה כנראה כוננים חדשים /עודפים.

שים לב שזה כונן 9.5ממ , יש מחשבים מקבלים רק 7ממ.

(הסיגייט למשל הוא 7 ממ)

selo

משתמש פעיל
שים לב שזה כונן 9.5ממ , יש מחשבים מקבלים רק 7ממ.

(הסיגייט למשל הוא 7 ממ)

סליחה על הבורות, המידות האלו מתיחסים לעובי ? פעם ראיתי מישהו שניסה להכניס קשיח והמכסה של המחשב למטה לא נסגר כי היה עבה מדאי - לזה כוונתך או שהרוחב של המקום ששם הקשיח יושב לא רחב מספיק אלא רק 7?

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
סליחה על הבורות, המידות האלו מתיחסים לעובי ? פעם ראיתי מישהו שניסה להכניס קשיח והמכסה של המחשב למטה לא נסגר כי היה עבה מדאי - לזה כוונתך או שהרוחב של המקום ששם הקשיח יושב לא רחב מספיק אלא רק 7?
בדיוק זה אופציא א

אולי מעניין אותך גם...