שיתוף המוזיקה החסידית בימינו

• פותח הנושא MOM
  • פורסם בתאריך

MOM

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה

נכתב בפורום אחר כאן בפרוג אבל זה שייך בהחלט גם לכאן
אני אישית מסכים עם הנאמר שם וגם עם הקליפ החזק שבסוף.....
שווה צפיה

נערך לאחרונה ב:

מוטי A

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
חזק

שווה צפיה
חזק ביותר!
אישית, תיאור מסויים התחבר לי על אחד הזמרים ה"חסידיים" שמסגנון השירה שלו נושבת גסות רוח כ"כ נוראה שבא לי להקיא מלשמוע אותו.

bujo bizual

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
חזק

חזק ביותר!
אישית, תיאור מסויים התחבר לי על אחד הזמרים ה"חסידיים" שמסגנון השירה שלו נושבת גסות רוח כ"כ נוראה שבא לי להקיא מלשמוע אותו.
כן גם לי, כנראה שאנחנו מכוונים לאותו אחד.
חזק ביותר!!

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
פארודיה מדהימה, המגחיכה עד הקצה את הז'אנר הזה של 'מוסיקה חסידית', אבל חוששני שיקרה כאן מה שקרה בסיפור ההוא על השתיין המועד, שבניו הראו לו שיכור מתגולל בקיאו כדי שיפרוש ממנהגו הרע, אבל הוא ניגש אל הלה ושאלו בלחישה היכן השיג יין משובח כל כך...

שמחת חיים

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
פארודיה מדהימה, המגחיכה עד הקצה את הז'אנר הזה של 'מוסיקה חסידית', אבל חוששני שיקרה כאן מה שקרה בסיפור ההוא על השתיין המועד, שבניו הראו לו שיכור מתגולל בקיאו כדי שיפרוש ממנהגו הרע, אבל הוא ניגש אל הלה ושאלו בלחישה היכן השיג יין משובח כל כך...
מזדהה מאוד עם מה שכתבת.

מצד אחד, להנהן בהסכמה ובאמפתיה לאותו מחותן שמסביר לי עד כמה המוזיקה של היום היא גרועה ומקורה בטומאה.
להבין עד כמה המוזיקה זולה וחסרת טעם ונמאסה על הציבור, ו'תביאו מוזיקה טובה' ואין על העיבודים של פעם, וכו וכו

מצד שני, להביט לתוך עיניו הדלוקות של הבחור שמתחנן ל'טרנסים' דקה אחרי כניסת החתן, לראות באוויר את זיעת הקהל הצעיר, כמה כיף להם. להרגיש עדכני ומקפיץ. לתת בראש פתיח 'טראק' מתוכנת, ולשתות תוך כדי קולה עם סגריה, ולקבל אח"כ עוד הזמנות, ופדבקים נלהבים. זה כיף ושמח.

האמת לא יודע... הלב שלי נקרע לשניים

הדוד סם

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
מזדהה מאוד עם מה שכתבת.

מצד אחד, להנהן בהסכמה ובאמפתיה לאותו מחותן שמסביר לי עד כמה המוזיקה של היום היא גרועה ומקורה בטומאה.
להבין עד כמה המוזיקה זולה וחסרת טעם ונמאסה על הציבור, ו'תביאו מוזיקה טובה' ואין על העיבודים של פעם, וכו וכו

מצד שני, להביט לתוך עיניו הדלוקות של הבחור שמתחנן ל'טרנסים' דקה אחרי כניסת החתן, לראות באוויר את זיעת הקהל הצעיר, כמה כיף להם. להרגיש עדכני ומקפיץ. לתת בראש פתיח 'טראק' מתוכנת, ולשתות תוך כדי קולה עם סגריה, ולקבל אח"כ עוד הזמנות, ופדבקים נלהבים. זה כיף ושמח.

האמת לא יודע... הלב שלי נקרע לשניים

חחח אני רציני שאתה צריך להיות סופר

שמחת חיים

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
חחח אני רציני שאתה צריך להיות סופר
האמת שיש לי רקע משפחתי משמעותי בספרות
(אבא ואח סופרים דגולים לפרנסתם, וכשרון לא מנוצל לשאר האחים)
יפה ומקצועי שעלית על זה לבד!
אגב, יש לי עוד כמה 'כובעים' וכשרונות בחיים, חלקם אפי' לפרנסתי. ב"ה. מעניין אם ומתי תעלה עליהם...

נערך לאחרונה ב:

ארי סטאר

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
לדעתי מילת המפתח היא מקוריות, לא משנה לי שזה טראנס, אם היוצר לא הביא את עצמו ורק שיחזר מה שרץ בז'אנר זה ישמע בהתאם. ומהצד השני יש טראנסים או טרקים או לא משנה איך תקראו לזה, שאפשר להתווכח מפה ועד הודעה חדשה אם זה יפה או לא, ולא לגמור- עניין של טעם! אבל עדיין יש אמנים מאד גדולים ברחבי העולם שזה הנישה שלהם וגם זו אמנות.

קוד

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה

שווה צפיה
מצחיק כמה שזה עצוב...
עושה לי מצב רוח להתייאש מהרדיו ולשמוע רק דיסקים..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה