עזרה המגהץ שלי פולט אבנית על החולצות הנקיות. מה עושים?

אני אני

משתמש פעיל
יש לי מגהץ קיטור טפאל, עם מילוי מים תוך כדי הגיהוץ. לאחרונה הוא מוציא לי הרבה אבנית. איך מנקים את המגהץ מאבנית?

יוסף&יוסף

משתמש צעיר
עד כמה שאוכל לעזור..;)
1. צריך לנקות את החלק החם של המגהץ אם יש כל מיני אבנית או שחור כזה
2. (אם זה מגהץ קיטור) תותיאו הרבה אדים אולי זה יעבור
וגם אולי המגהץ כבר בא בימים ועשה את שלו..

אני אני

משתמש פעיל
עד כמה שאוכל לעזור..;)
1. צריך לנקות את החלק החם של המגהץ אם יש כל מיני אבנית או שחור כזה
2. (אם זה מגהץ קיטור) תותיאו הרבה אדים אולי זה יעבור
וגם אולי המגהץ כבר בא בימים ועשה את שלו..
לולא האבנית, המגהץ ממש מעולה. אין לו תחליף!!!
מישהו יודע האם אפשר להוסיף למים סודה לשתיה, כמו שמנקים קומקומים?

מג'ונג'נת

משתמש רשום
אפשר לנקות את תחתית המגהץ עם צמר פלדה ,לשפשף בעדינות על הצמר פלדה שהמגהץ עובד על חום נמוך -בזהירות זה מחליק!! עוזר מאוד... וכמובן לחכות שהמים במגהץ יהיו חמים...

רברז

משתמש פעיל
מנסיון ארוך....
מה שעוזר באופו מידי, זה לכוון את המגהץ על החום הכי גבוה ולהמתין 5 דקות, אז אפשר להמשיך לגהץ ויקח לאבנית עוד 10 דקות של חסד עד שתצוץ שוב.

כשמסיימים את הערימה והמגהץ מתקרר, אני שופכת בקבוק של חומץ 5% (לא סינטטי) למקום בו אני מכניסה את המים כמה שנכנס ואז מחממת את המגהץ שוב,
האבנית שבפנים נמסה, אני מכסה את הקרש גיהוץ בסמרטוטים ישנים ופשוט לוחצת על האדים כל הזמן עד שיגמרו המים כלומר החומץ מבפנים, זה לא לוקח הרבה זמן עם לחיצות רצופות, בערך 10 דקות
כשנגמר החומץ אני מכניסה שוב מעט מים ושוב מחממת את המגהץ ומוציאה אדים בשביל שהצינורות בפנים יעבירו את הריח שלא ידבק לחולצות נקיות
אם סיימת עד כאן,
החומץ אוכל את האבנית ויש לך עכשיו לפחות חצי שנה של מגהץ מצוחצח בפנים.
מקווה שהועלתי.

אגב אותו דבר אני עושה גם למיחם מים, כשאני רואה שמתחילה להצטבר בו אבנית בתחתית מרתיחה עם בקבוק חומץ והמיחם חדש.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה