הלקוח לא מרוצה | עזרה וחוו"ד

• פותח הנושא dor
  • פורסם בתאריך

dor

משתמש רשום
לי, העבודה נראת יפה, רציתי לשאול אם הבעיה בי או בלקוח. ועפ"ז לדעת אם לנסות לדחוף לו את זה או לחדש כיוון אחר לגמרי.
עזרו ותנו כיוונים לשיפור / רעיונית לחידוש.
תודה מראש!

קבצים מצורפים

• pneimelech2.swf
    KB 79.2 · צפיות: 12

ניצן

משתמש פעיל
לדעתי זה מדהים
והבעיה של הלקוחות שגם הם לא יודעים מה הם רוצים

פוס

משתמש מקצוען
D I G I T A L
מאוד מאוד יפה.

אגב, כדאי להשקיע בלוגו קצת מושך, והתמונות של הרבי - לקראת הסוף, כשהם בשורה - קצת מפוקסלות.

בהצלחה.

תם

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני לא יודע מה הוא רוצה, זה מקסים!

שוהם

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אולי תשני לו את הגוון של החום והכחול למשהוא מושך יותר

מאן דאמר

משתמש פעיל
ההתחלה אולי לא מוצלחת כל כך. אולי תמונה של הרבי כשהוא מבוגר יהיה מוצלח יותר.

צמרת

משתמש פעיל
D I G I T A L
גם אני חושבת שהתמונה הראשונה שרצה בבאנר לא מוצלחת. לא מבינים כ"כ ברגע הראשון, במיוחד שזה תמונה צעירה יותר, ולא מקשרים לרבי את התמונה.
כל ההמשך, מוצלח מאוד!!

kcbv

משתמש צעיר
D I G I T A L
מאד יפה, ובעיני גם הפתיחה מפתיעה ומוצלחת.

berke

משתמש רשום
באנר מקסים,
וכמו שאמרו, אפשר אולי לשנות את התמונה הראשונה, (-אולי אפי' להשאיר בגוון חום - זה נחמד) והייתי משאיר אותה עוד שניה על הבאנר.

חוץ מזה, הרבה פעמים הלקוח לא כ"כ יודע מה הוא רוצה, תגיד לו שינסה לתאר לך איך הוא התכוון שייראה הבאנר.

עבודה יפה!!
בהצלחה!

אברוש

משתמש רשום
אני דווקא מבין את הלקוח ואתן לך כמה טיפים.

ישנה בעיה שהבאנר צר וצריך מאוד להתחשב בכך, שזה אומר אפילו אם יש רעיונות יפים לא שייך ליישם אותם.

1. לא כדאי להראות רק זוג עיניים זה קצת מזכיר להבדיל... עדיף להראות בקטן והכל.

2. תשהה את הויזואלים יותר זמן. אי אפשר לראות באנר משתולל ולא להבין מה ראינו כאן. תפחית בתמונות.

ככה:
הפתיחה בפנייה לצופה: רוצה תמונה ענקית של הרבי בסלון שלך?
ועכשיו תבחר רק 3 תמונות הכי יפות ושיכנסו משמאל. הראשון נכנס מהר תוך כדי סיבוב כדי לסקרן ונעמד בצד ימין ומחכה, השני אחריו נכנס מהר ונעמד באמצע. והשלישי נכנס באפקט מפתיע ונעמד בשמאל.

ואז לכתוב: המבצע עד שבועות. לפרטים לחץ כאן. ואז הלוגו של פני מלך בצורה מכובדת ומסיימת.

בהצלחה.
בפעם הבאה תצטרך לשלם :)

dor

משתמש רשום
שלחתי ללקוח את האשכול הזה, והוא נאלץ לוותר.
תודה לכולכם!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה