הלקוח אינו יכול לראות את קבצי הפלש

• פותח הנושא mig
  • פורסם בתאריך

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
שאני שולחת לו,
הוא טוען שאין לו אפשרות גלישה חופשית להורדה, מהיכן הוא יכול להוריד פלש פלייר,
או איך הוא יוכל לראות את הקבצים?

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
שיפתח את זה בדפדפן (אבל אז זה נראה מזעזע בגדול מרוח על הכל)
הפיתרון החלקי שמצאתי לבעיה זה ליצא לקובץ HTML ואני מבקשת לשמור את הקבצים באיזה מקום ואז לפתוח את הHTML
זה פתרון חלקי כי עדיין יכולים לראות דברים שמסביב לבמה.
אשמח גם לפיתרון

imb

משתמש מקצוען
שוב, את התשובה הזו עניתי גם לנעמי באשכול אחר.
אני פותחת דף בדרימובר, מוסיפה את הפלאש לתוכו. (תמיד אני אוהבת לשים תג P ולהגדיר לו align=center כך שהבאנר יהיה במרכז הדף) ואז קוראת לדף index ומעלה לשרת ה- ftp שלי, ואז הלקוח מקבל קישור והכל מסודר.

מכלול

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נעמי, בקשר להערה שלך שרואים את מה שמחוץ לבמה, הפיתרון לכך הוא לשים מסכה מעל כל השכבות בגודל הבמה, וכך לא יראו כל מה שמחוץ למסכה.

אסתי

משתמש צעיר
אני תמיד משתמשת באופציה הזו כשללקוח אין נגן פלאש (כתוצאה מדיון ישן שפתחתי כאן בפורום).
ואני לא מבינה מה הבעיה, כשאני מייצאת לHTML רואים רק את מה שיש בבמה ולא מה שמחוצה לה.
הבעיה אצלי? :)

AN130

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אולי תשלחי ללוקח ליינק להתקנת פלש ותסבירי לו איך להתקין

izhaknatan7

משתמש רשום
לא צריך כלום
תיצאי את זה לקובץ exe ב publish settings
ואז לא משנה מה יש לו ומה אין לו הוא בטוח יראה את העבודה!

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
איך ואיפה
אני מסמנת וי ליד הEXE אבל תכלס לא נוצר לי קובץ

אסתי

משתמש צעיר
הבעיה בexe שג'ימייל לא שולח סוג כזה של קבצים וגם כשהוא מכווץ בzip הוא עומד בסירובו.
מה שצריך לעשות זה לכווץ בrar - וזה כבר לא מותקן בכל מחשב, אז שוב חוזרים לאותה הבעיה (ואני אומרת את זה מניסיון של כמה מקרים כאלה ששיכנעו אותי לחזור לhtml)

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
לענין קבצי EXE משנים סיומת, ומורים ללקוח לשנות שוב לסיומת הנכונה.

izhaknatan7

משתמש רשום
exe

את מסמנת בוי את הexe ואז לוחצת על פבליש וזה מייצא לך את זה ואז כל לקול לא משנה עם איזה מחשב ומה מותקן לו על המחשב יוכל לראות את העבודה.
פשוט וקל

izhaknatan7

משתמש רשום
לאחר שאת מסמנת בוי את הexe בפבליש סטנגס פשוט תלחצי על publish ואז הוא ייצור לך את הקובץ שלא משנה איזה מחשב יש ללקוח ומה מותקן על המחשב שלו בטוח הוא יראה את העבודה!
פשוט וקל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה