הלכת שבת השבועית, גוט שאבעס!

נחמי בלר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
האזנה עריבה ומקרבת. שבת שלום חברה יקרה!

החל מהשבוע - הלכת השבת גם בקו תוכן, שמספרו: 0723-18-18-20 את מוזמנת להפיץ ולספר. תזכי למצוות!

תגידי, אפשר טובה שניה?

בבקשה, קחי שתי דקות, והפיצי הלאה לכמה שיותר נשים ברחבי הרשת. שלחי ללקוחות שלך, לקולגות שלך, למשפחה שלך. אין לך מושג לאן זה מגיע, ומי עוד תזכה לשמור שבתות שלמות. בזכותך .
ניתן לרצוי להעלות בקווים משפחתיים ועוד.

הלכת השבת היא הלכה קולית קצרה וקליטה, המיועדת לך, אשת החיל, ומופצת פעם בשבוע, בימי חמישי. ההלכה מופצת לאחר ליבון רבני מעמיק ומדוייק, ובמקרה שבו ישנו הבדל בין המנהגים, מצויינת ההלכה לספרדים / אשכנזים.

אם עדיין לא נרשמת בעצמך לתפוצה (החסויה, פעם בשבוע בלבד) נא שלחי עכשיו ממש הודעה ל: <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי> אפילו ריקה, כדי שתוכלי לקבל את ההלכה באופן שבועי.

שבת שלום!
הרבה בהצלחה וברכה "כי היא מקור הברכה".

מאיתנו,
חברותיך ב"הלכת השבת"

לרפואת אסתר ברכה בת ייטל יהודית לרפוא"ש בתושח"י!

קבצים מצורפים

• הלכת שבת פרק יג אולפני נחמי בלר תקשורת NBC 16.11.17.mp3
    2.8 MB · צפיות: 31
  • הלכת שבת פרק יג אולפני נחמי בלר תקשורת NBC 16.11.17.mp4
    4.8 MB · צפיות: 24

shoshi

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
נחמי יקרה,
אם את מפיצה את זה בפורום פרסום, מרשה לי להגיב מהפן השיווקי?
אז ככה
ההלכה השבועית, כמה שצורם לדבר כך על שבת, הינה גימיק שיווקי נהדר.
כששמעתי את ההלכה, הוסטה תשומת ליבי מהתוכן לעבר הצליל, הטון והמילים המהוקצעות והמדוייקות כל כך.
אין ספק שמדובר כאן במוצר ברמה מקצועית גבוהה ביותר!
ומתוך לשמה נבוא לשמה...
שבת שלום לכולנו (:

נחמי בלר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
נחמי יקרה,
אם את מפיצה את זה בפורום פרסום, מרשה לי להגיב מהפן השיווקי?
אז ככה
ההלכה השבועית, כמה שצורם לדבר כך על שבת, הינה גימיק שיווקי נהדר.
כששמעתי את ההלכה, הוסטה תשומת ליבי מהתוכן לעבר הצליל, הטון והמילים המהוקצעות והמדוייקות כל כך.
אין ספק שמדובר כאן במוצר ברמה מקצועית גבוהה ביותר!
ומתוך לשמה נבוא לשמה...
שבת שלום לכולנו :)

בטח ובטח :)

אז ככה, ואני חושבת שבהלכה הראשונה גם כתבתי את זה: פרוייקט הלכת השבת התחיל באמת כגימיק שיווקי לאולפן. בחינת זה נהנה וזה נהנה. אבל מיד כשהתיישבתי להכין את ההלכה הראשונה הבנתי שכדאי לי מאד לעבור נגיד לספר שמירת הלשון, בו ההלכות מוכנות לקריאה, באופן שווה לכל נפש (כמעט). אבל היה ראש חודש אלול, ושנים רציתי לעשות משהו לגבי הלכות שבת, ואמרתי - יאלה, בוא נעשה את זה לשם שמים ונמשיך עם הלכות שבת דווקא.

אז נכון, הרעיון במקורו היה שיווקי בהחלט. ומי שהגתה לי אותו היתה ריקי איצקוביץ מפרסום תוצאות :) אממה, להכין הלכת שבת שבועית, באופן שתהיה רהוטה, ברורה ופסוקה, בצורה שתתאים לכל גוני הקשת שמקבלים אותה ( ב"ה כיום, שלושה חודשים לאחר ההשקה, היא מופצת על ידינו ועל ידי אנשים מקסימים שהחליטו להפיץ בפלטפורמות שונות שיש להם: פרוג, ווצאפ, מיילים, קו תוכן חינמי, פייסבוק) ולתת החוגים, הדבר דורש המון זמן, מחשבה, אנשים רבים שמעורבים כאן, רבנים וכו'.

למה אני מספרת את כל זה בכזו חופשיות וענווה? כי חשוב לי מאד שאנשים יזדהו עם המיזם וייצאו מגדרם כדי להפיץ אותו. וכשזה נראה שזה גימיק שיווקי, אנשים אומרים - נו, שעוד מישהו יתפרסם על גבינו? לכן חשוב לי להדגיש, שזה לא... יש כאן כבר 5 אנשים שעובדים בהתנדבות מלאה, והתגובות המדהימות: "בזכותכם בדקתי שוב עם רב את השימוש במגבונים" "השבוע קיבלתי שבת עשר דקות לפני הזמן", מרגשות ונותנות כח להמשיך להשקיע.

לכן, המשכנה בבקשה לעשות רעש של שבת, להפיץ הלאה, הירשמנה שניה לתפוצה במייל כך שתוכלנה בקלות להעביר אותו הלאה ושעוד נשים תקבלנה את ההלכה. אנחנו מדבירם על הגברת מודעות לשמירת שבת בכלל, ועל הלכות שאנשים למדים ומתחדשות להן בפרט.

ושורה אחרונה - תודה רבה רבה על המחמאות :) ניקח את זה כמחמאה מקצועית והוכחה לברכתה של השבת :)

שבוע טוב, חודש טוב ומאיר, ובשורות טובות!

לרפואת האשה היקרה אסתר ברכה בת ייטל יהודית לרפואה שלימה במהרה!

נחמי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה