דרוש מידע הליקובקטר

bekkiback

משתמש מקצוען
אשמח לשמוע מאנשים על כל מידע חדש ומניסיון בנושא ההליקובקטר. אצלי בינתיים יש עליות ומורדות. מה שמוכיח את עצמו זה בעיקר שמירה על תזונה. נתנו כאן רשימות של מאכלים שונים וגם בקישור הזה ניתן לראות:
https://www.edna-nature.com/unlycobacter).

שמתי לב ששמרים מאד מעודדים התקפים (אני אוכלת משבת לשבת ואז מתעורר. כיוון שאני נזהרת לא לאכול דברים שאני לא רגילה אליהם, זה השינוי היחיד וכנראה אחד הגורמים. אני צריכה לנסות מחמצת. אשמח לשמוע מניסיון של כאלו שראו שהמנעות משמרים עוזרת).
מה שבאמת מאד מאד מקל זה האנ-ליקובקטר, שאגב, שינו לו את השם ל"אנ-ליקו", כנראה בהוראת משרד הבריאות...
באתר שלהם יש חומר מאד מקיף בנושא האיבחון של ההליקובקטר:
https://www.edna-nature.com/candidaorhelicobacter

עם האנקיביוטיקה אני בינתיים לא מתחילה... בימים אלו לא יכולה לעלות על הדעת התנטרלות לשבועיים מרצון... אולי אם ינחת עלי בידוד, חלילה:)

חסום הקישור .
אפשר שתעלי לכאן?

בא יבוא

משתמש מקצוען
ולשתות בלי אנטיביוטיקה?
ממש לא מדבר אלי, אבל אם מניסיון של מישהו זה עוזר, יש על מה לדבר...
בתחילת שבוע אני עוד עדיין תחת הסיוט של ההתקפים:(
עוזר מאד! עבורי זה הבסיס לכל הטיפול. כתבתי על זה בעבר.

ולמה לא מדבר אליך?

בא יבוא

משתמש מקצוען
ומה עוד? קוואקר גם מרגיע. במיוחד כשצריך אוכל מהרגע להרגע. שמים פתיתי קוואקר בכוס, מוזגים כמות כפולה של מים רותחים, מחכים קצת כך שהמים יספגו. אפשר להמתיק בחמוציות שבהם השתמשנו להכנת מיץ החמוציות.

פיר

משתמש סופר מקצוען
ציטטתי חלק מהאנשים כאן שסובלים מהחיידק, מתוך הזדהות לכאב חזק שמשבש את החיים וגם מסוכן. עלול ליצור כיבים ועוד מרעין בישין ל"ע. נכון שלהרבה מהאוכלוסיה יש את החיידק, אבל מטפלים רק במי שהחיידק החליט להיטפל ולהזיק לו. דבר ראשון חייבים להרעיב את החיידק ואת זה עושים בכך שאוכלים רק מאכלים בריאים, בלי סוכר קמח לבן ושטויות. לכאבים ממליצה על שתייה מרובה של מים חמים, בחום של כוס קפה, לאורך כל היום. מיקל מאד, במיוחד על קיבה ריקה. אבל גם במשך היום במיוחד כשיש כאבים. אחרי שמתרגלים לשתיה הזאת קשה לחזור לקפה ולתה המסורתיים. אבל מה שמצאתי שהכי מרפא זה כדורים בשם אנ-ליקובקטור. קונים בחנות טבע. מתחילים במינון של שני כדורים בוקר ושניים ערב, ובהמשך יורדים לשניים ביום. לאחר תקופה חוזרים על בדיקת נשיפה בתקווה שמיגרנו את החיידק
איפה קנית את הכדור?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה