עזרה הלוואה מהגמ"ח המרכזי

Fashion Architecture

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
ההורים שלי לקוחים הלוואה מהגמ"ח המרכזי על שמי רציתי לדעת האם זה יגרום לי אחר כך בעיות במשכנתא שאני מתכננת לקחת. האם יעזור לי להוכיח שההלואה בפועל היא על ההורים והאם יעזור לי להפסיק את ההלוואה פרק זמן מסויים לפני לקיחת המשכנתא?
תודה מראש

Fashion Architecture

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
אני עוד לא לוקחת משכנתא רק עוד שנה- שנתיים שאני יכנס לדירה.

ראובן 23

משתמש מקצוען
אני עוד לא לוקחת משכנתא רק עוד שנה- שנתיים שאני יכנס לדירה.
יש אפשרות לשלם לגמ"ח המרכזי במזומן במוקדים מסוימים כל חודש ואז הבנק לא רואה את זה (צריך חצי שנה לפני המשכנתא לעשות את זה עד אחרי האישור של המשכנתא)יש אפשרות גם דרך האשראי ואז גם ברוב הבנקים לא רואים את זה אבל יש עמלת אשראי(עדיף באראי לא בנקאי)

הודו לד'

משתמש פעיל
אפשר לבקש מהם להעביר זמנית לחשבון אחר לפני לקיחת המשכנתא
רק לא לחשבון ההורים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה