הלוואה בזול!!

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
מחפשת הלוואה של כ40,000 ש"ח
אני צריכה את זה בטווח של השבוע הקרוב למישהו/י יש מושג איפה אפשר לקבל דבר כזה או כמה זה עולה בבנקים

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!
לא הבנתי איזה פרסום?
לכידה.PNG

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
נערך לאחרונה ב:

by6199

משתמש מקצוען
D I G I T A L
בבנקים זה מתחיל ב4% בדרך כלל.

יש במזרחי הלוואה הנקראת סינגריה, ניתן לקבל 50.000 ש"ח לבעלי משכורת של 6000 ש"ח 75.000 ל9000 ש"ח משכורת , ההלוואה זולה מאוד פריים מינוס 1 כלומר 0.6 % ריבית.

התנאים לקבלת ההטבה פתיחת חשבון במזרחי הפקדת משכורת כל חודש בסכום מסויים תלוי איזה הטבה קיבלו, ביצוע 4 פעולות בחשבון בחודש או רכישה באשראי ב1000 ש"ח בחודש פריסת ההלוואה 15 שנה

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
בבנקים זה מתחיל ב4% בדרך כלל.

יש במזרחי הלוואה הנקראת סינגריה, ניתן לקבל 50.000 ש"ח לבעלי משכורת של 6000 ש"ח 75.000 ל9000 ש"ח משכורת , ההלוואה זולה מאוד פריים מינוס 1 כלומר 0.6 % ריבית.

התנאים לקבלת ההטבה פתיחת חשבון במזרחי הפקדת משכורת כל חודש בסכום מסויים תלוי איזה הטבה קיבלו, ביצוע 4 פעולות בחשבון בחודש או רכישה באשראי ב1000 ש"ח בחודש פריסת ההלוואה 15 שנה
תודה אבל לא רלוונטי עבורי כרגע אני לא יכולה כרגע לעבור בנק!

מה הענינים

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
לכל בנק באתר שלו - את יכולה להיכנס ולבדוק את הזכאות שלך להלוואה וכמה זה יוצא אחרי חלוקה לתשלומים. פשוט ונח ולא מסתמך על השערות.

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
לכל בנק באתר שלו - את יכולה להיכנס ולבדוק את הזכאות שלך להלוואה וכמה זה יוצא אחרי חלוקה לתשלומים. פשוט ונח ולא מסתמך על השערות.
תודה! אבדוק אבל אני רוצה לבדוק עוד אופציות, כמו באיזה ריבית יש בבנקים אחרים שלא כוללים להעביר אליהם משכורת וכדו', וכן הלוואות ממקומות שהם לא בנקים, כמובן לא שוק אפור או שחור!!

פ.צ.

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
יש את קרן הוכשטיין, נותנים בד:כ עד גובה מסגרת האשראי אבל לא נראה לי יותר מ20
היה כאן בעבר אשכול עליהם תחפשו

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
בדקתי אבל אני צריכה יותר מזה

by6199

משתמש מקצוען
D I G I T A L
קרן הוכשטיין עדיין קיים? אני מכיר מישהו ששלח פנייה ולא קיבל כל מענה אישור סירוב התייחסות

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה