הלוואה אשראי ברגע בפועלים ע"ס 200,000 בריבית 5.4 בפריסה עד 84 חודשים האם מומלץ להון עצמי עבור דירה שנייה

רמה ד

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אני מעונין לקנות דירה 20/80 ורוצה להוציא הלוואה מהבנק אשראי ברגע האם זה ריבית גבוהה?
במידה ואוציא בפועלים הלוואה 30,000 זה ימנע ממני הלוואה נוספת בהמשך?
אשמח לכל מידע

משכנטוב

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
אוטומציה עסקית
בלי קשר לריבית, שים לב שהחזר חודשי של הלוואה כזו מתחיל ב2,865 ש"ח, ויעלה בהמשך (אני מניח שזה צמוד פריים).
צריך לבדוק קודם כול מול עצמך אם יש לך יכולת להחזיר סכום כזה ולהוסיף עליו החזר משכנתא.
גם אם אתה רואה שיש לך איך להסתדר, הבנק יחשב לך יחס החזר לפי הכנסות נטו, מינוס 2,865 ש"ח, השאלה אם יש לך הכנסות מספיק גדולות בשביל זה.
לגבי הריבית, נדמה לי שראיתי בשוק דברים יותר טובים מזה, אמנם אני מסייג שהלוואות בנקאיות אינו תחום ההתמחות שלי, אז אני מביע עליו דעה בזהירות.
בהצלחה.

שנים

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
בלי קשר לריבית, שים לב שהחזר חודשי של הלוואה כזו מתחיל ב2,865 ש"ח, ויעלה בהמשך (אני מניח שזה צמוד פריים).
צריך לבדוק קודם כול מול עצמך אם יש לך יכולת להחזיר סכום כזה ולהוסיף עליו החזר משכנתא.
גם אם אתה רואה שיש לך איך להסתדר, הבנק יחשב לך יחס החזר לפי הכנסות נטו, מינוס 2,865 ש"ח, השאלה אם יש לך הכנסות מספיק גדולות בשביל זה.
לגבי הריבית, נדמה לי שראיתי בשוק דברים יותר טובים מזה, אמנם אני מסייג שהלוואות בנקאיות אינו תחום ההתמחות שלי, אז אני מביע עליו דעה בזהירות.
בהצלחה.
מה אתה ממליץ למקרה כזה?
חוץ בנקאית? וזה יהיה ברביות יותר טובות?

משכנטוב

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
אוטומציה עסקית
הריביות לא בטוח יהיו יותר זולות. זה תלוי במס' גורמים.
אבל ההחזר החודשי יהיה יותר שפוי.

eli3434

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
באופן רשמי ההלוואה הזו לא יכולה לשמש לדיור
אם זה יעבור מתחת הראדר זה בסדר, אבל בנק הפועלים לפעמים עושים בעיות על כך...

רמה ד

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
קבלתי כסטודנט 5.4 במקום 11.2!!!!

ישראל123456

משתמש פעיל
עריכה תורנית
על השאלה האם ההלואה תמנע אפשרות קהלת הלוואות אחרות כגון משכנתה התשובה היא אם הפגיסה היא עד 24 חודש זה לא יפגע.
לפעמים (תלוי בכמה משתנים) ניתן לקחת לתקופה קצרה ואחרי קהלת המשכנתה למחזר את ההלואת האשאי ברגע לפריסה גגולה יותר.

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
על השאלה האם ההלואה תמנע אפשרות קהלת הלוואות אחרות כגון משכנתה התשובה היא אם הפגיסה היא עד 24 חודש זה לא יפגע.
לפעמים (תלוי בכמה משתנים) ניתן לקחת לתקופה קצרה ואחרי קהלת המשכנתה למחזר את ההלואת האשאי ברגע לפריסה גגולה יותר.
18 חודש. לא 24..

ספירלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
בהלואה חוץ בנקאית אפשר להגיע לריבית נמוכה יותר
(לי יש נסיון עם מקס, לא בדקתי במקומות אחרים)

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
רשמית זה לא מזיק. מעשית לפעמים על סכום כזה גדול יכולים לעשות בעיות

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
שבוע שעבר עשיתי ללקוח שצמצם 70 אלף שקל ל17 תשלומים והעברתי את זה שלא יתיחסו לזה. בלאומי

ש.ר

משתמש פעיל
מענין זה לא ידוע שאפשר להשתמש עם הטריק הזה להון עצמי.....

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מענין זה לא ידוע שאפשר להשתמש עם הטריק הזה להון עצמי.....
לא הבנתי את ההקשר להון עצמי.
אם הוא לוקח הלוואה של 70 אלף בפחות מ18 תשלומים. זה לא נחשב וממילא יש לו את זה להון עצמי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה