כללי הלוגו שלי :)

Miriam schwartz

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
היי עשיתי לעצמי לוגו לפני כמה חודשים.
לא אני לא באה לשדר פה שאני איזה עסק מוצלח מאד ויוקרתי שיצאו תחת ידיו מאות לוגואים וכד'.
בתור מתחילה/סטודנטית או איך שתקראו לזה גם לי מגיע לוגו, לא כן?
אז כך, כבר שנים אני אוהבת את הפונט הזה והיה כמה דברים שחתמתי איתו ואני מנוייה וגמורה עליו לפחות בהתחלה.
מצידי תחשבו שהוא לא פונט מי יודע מה, לא אכפת לי.
בהתחלה הלכתי על מה שהתרגלתי כבר מפעם, ראשי התיבות של שמי ושם משפחתי באנגלית וכמעט זה מה שהיה, בכל זאת ניסיתי לחשוב על שם שהצבתי לו מספר כללים: 1. שיבטא את מה שאני רוצה לבטא - יצירתיות ומעוף 2. שיתחיל באות M כשמי הפרטי
נו ואז בסייעתא דשמייא עלה לי השם motion (עיין ערך גוגל תרגם...) ויש לציין שכבר עבדתי על השם שלי וזנחתי אותו כבר לפני חודש, נו ועכשיו חזרתי אליו מתוך כריזה וניסיתי כמה אופציות בהתבססות על המקורי עד שהוא עלה לאוויר.
אשמח לשמוע הערות בונות, כאילו אל תתחילו להגיד לי שהפונט לא טוב זה לא יעזור, אבל אם אתם מתעקשים תגידו, אני לא אשנה זאת אלא אם כן ממש תשכנעו אותי, אבל קצת חו"ד מה משדר לכם הלוגו וכו' אשמח לקבל :)
אז לאחר ההקדמה הארוכה הנה זה: (מי שקרא הכל - לייק!)
יותר מושלם.jpg

נערך לאחרונה ב:

קופירייטה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
הפקות ואירועים
יפה הלוגו. משדר תנועתיות בפירוש.

שינויים?
האמת היא שהדבר הראשון שבאתי לכתוב לך זה להחליף פונט.
אבל אהבתי את החיבור שלך אליו, ואת הביטחון בבחירה שלך.
אז לא, אל תחליפי אותו. זה חשוב שיהיה לך לוגו שאת ממש אוהבת ועונה לך על החלומות שלך.
אולי עוד כמה שנים, אם פתאום תרגישי שהוא כבר לא נותן לך את זה, תחליפי.
היום- לא.

מה כן?
העיגול של הדוגמא נראה מונח בצורה מעט מאולצת. לא ממש יודעת להסביר את זה. בטח הגרפקאים שבקהל יידעו לומר טוב יותר למה ואיך לשנות.
וגם, העיגול התכלת שבתוך העיגול הכחול נראה לי מיותר ומעמיס, תנסי בלי.

הרבה הצלחה!
אוהבת את השלמות עם המקום שלך, ואת הביטחון שלך להציג אותו ככה!
תצליחי המון!

Miriam schwartz

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
יפה הלוגו. משדר תנועתיות בפירוש.

שינויים?
האמת היא שהדבר הראשון שבאתי לכתוב לך זה להחליף פונט.
אבל אהבתי את החיבור שלך אליו, ואת הביטחון בבחירה שלך.
אז לא, אל תחליפי אותו. זה חשוב שיהיה לך לוגו שאת ממש אוהבת ועונה לך על החלומות שלך.
אולי עוד כמה שנים, אם פתאום תרגישי שהוא כבר לא נותן לך את זה, תחליפי.
היום- לא.

מה כן?
העיגול של הדוגמא נראה מונח בצורה מעט מאולצת. לא ממש יודעת להסביר את זה. בטח הגרפקאים שבקהל יידעו לומר טוב יותר למה ואיך לשנות.
וגם, העיגול התכלת שבתוך העיגול הכחול נראה לי מיותר ומעמיס, תנסי בלי.

הרבה הצלחה!
אוהבת את השלמות עם המקום שלך, ואת הביטחון שלך להציג אותו ככה!
תצליחי המון!
פתאום שמתי לב שיש קצת שיבוש בעיגול, הM והעיגול בפוטושופ היו מטושטשים, שיניתי מה את אומרת עכשיו?
תודה רבה על המחמאות!

Studio Grafix

עיצוב גרפי ומיתוג עסקי למוסדות ועסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
וואו. ממש השתדרגת!
כל הכבוד!
אהבתי את הזרימה שלוף ואת בחירת הצבעים. שאפו.

הפונט בסלוגן צפוף לי מדיי (תרווחי בין האותיות)
אגב, השם של העסק שלך מוכר לי (גם אני באותה סירה...) נראה לי יש כאן משהי עם השם הזה. ואולי אני טועה.
בכל אופן, כיף לראות את ההבדל בין הלוגו הקודם.
תצליחי!!

Miriam schwartz

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
וואו. ממש השתדרגת!
כל הכבוד!
אהבתי את הזרימה שלוף ואת בחירת הצבעים. שאפו.

הפונט בסלוגן צפוף לי מדיי (תרווחי בין האותיות)
אגב, השם של העסק שלך מוכר לי (גם אני באותה סירה...) נראה לי יש כאן משהי עם השם הזה. ואולי אני טועה.
בכל אופן, כיף לראות את ההבדל בין הלוגו הקודם.
תצליחי!!
תודה!
הלוגו הקודם לא היה לוגו, סתם ברירת מחדל...

Miriam schwartz

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

נחמי שלנגר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוושן = תנועה
לוקח אותי מיד לכיוון של הוידאו.

הכתב חמוד, הצבעים מצוינים, השילוב של הפונטים טוב.

אבל החץ נראה כלוא וממש לא תנועתי. והוא מושך את העין למטה.
הייתי מנסה להגדיל אותו לגובה האותיות ולשים אותו לפני השם, בכיוון הטקסט.

בהצלחה רבה!

לוגוטופ

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מיתוג-מהמם!!! פשוט שידרוג מעולה! אין עליך!

כל כך אהבתי את הצבע... ואפילו הפונט-לא כזה גרוע אבל יותר משדר אומנותיות ופחות מדיה ודיגיטל. מכיוון שאני מבין שאת סגורה על הפונט (מבין... טיפש מי שלא הבין את זה...) הייתי מציע לנסות לאזן את זה עם צבע טורקיזי יותר ברור ומודרני... למרות החמידות של הצבע הנוכחי.

ועוד משהו-מפריע לי שבגודל קטן החץ לא נראה. עד שלא העלת את הלוגו בגדול לא ראיתי מה זה. תנסי לחשוב אולי להפריד את העיגול והחץ מהטקסט ולהציב אותם בגדול מעל הטקסט או בצידו.

הייתי מנסה להגדיל אותו לגובה האותיות ולשים אותו לפני השם, בכיוון הטקסט.
מצטרף. עוד אופציה-שגם מתאימה אם את רוצה להביע מעוף ויצירתיות-תנסי לשים את החץ כלפי מעלה (אבל לדעתי זה יסתדר רק אם תשימי את העיגול מעל הטקסט... אבל אי אפשר לדעת עד שנראה...

המון המון הצלחה, אלופה!!!

פופקורן- עיצוב מקפיץ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי

חיפשתי אותך להגיד לך שהמודעה שעשית לגיפטופ ממש יפה! ראיתי בעיתון ומייד זיהיתי את הלוגו,
אך זה פורסם על רבע עמוד ולא היה אפשר לראות את הקרדיט מרב שהיה קטן....
קחי לתשומת ליבך....

הצלחות!!!

Miriam schwartz

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
טוב אז לכל מי שלא הבין.
קודם כל תודה על התגובות החמות
דבר שני מבחינתי הלוגו סגור סתם העליתי לשיתוף :)
כל הערות שלכם מחכימות לגמרי!
העניין הוא שאני לא באה להציג את עצמי כפי שכתבתי בהתחלה כאיזה סטודיו לעיצוב מדיה כי אני רק מתלמדת ואני מדגישה את זה לכל אחד ויש לי ברוך ה' לקוחות.
כשאני אהיה מתלמדת מתקדמת יותר (למי שמסוקרן, שנה הבאה יהיו לימודים יותר רציניים בעניין המדיה, השנה זו רק הקדמה..... לתחום שלי)
אז אני לא באה עם הלוגו הזה להשוויץ אלא זה נחמד שיש לך משהו קטן ככה להראות שיש לך עסק גם כשהוא קטן.
חיפשתי אותך להגיד לך שהמודעה שעשית לגיפטופ ממש יפה! ראיתי בעיתון ומייד זיהיתי את הלוגו,
אך זה פורסם על רבע עמוד ולא היה אפשר לראות את הקרדיט מרב שהיה קטן....
קחי לתשומת ליבך....

הצלחות!!!
את הפרסומת לא אני עשיתי רק את הלוגו כיוון שעדיין לא למדתי עיצוב פרסומות לצערי.
על הלוגו לא עשיתי קרדיט כי כרגע אני לא נוהגת לעשות על כל דבר קרדיט רק לפעמים, וגם שלא היה לי עדיין את הלוגו הזה כשעשיתי את גיפטופ ושמחה לשמוע שאהבתם!

S.D

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לוגו נחמד סך הכל, מעביר את המסר שרצית להעביר.
בהצלחה.

Miriam schwartz

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
ועוד משהו-מפריע לי שבגודל קטן החץ לא נראה. עד שלא העלת את הלוגו בגדול לא ראיתי מה זה. תנסי לחשוב אולי להפריד את העיגול והחץ מהטקסט ולהציב אותם בגדול מעל הטקסט או בצידו.
שכחתי להוסיף--
אני רואה שלא הבנתם נכון.
זה לא חץ
זה הסמל של הוידיאו (משולש) שסובבתי אותו כלפי מעלה וחתכתי אותו שיראה גם כציפור... ולכן גם שמתי אותו בתוך עיגול

לוגוטופ

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
שכחתי להוסיף--
אני רואה שלא הבנתם נכון.
זה לא חץ
זה הסמל של הוידיאו (משולש) שסובבתי אותו כלפי מעלה וחתכתי אותו שיראה גם כציפור... ולכן גם שמתי אותו בתוך עיגול
בדיוק לכן אני אומר, בגלל שזה כלפי מטה זה לא נראה מדיה, וגם ציפור לא ראיתי בזה בגלל העובי...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה