הלב שלי בביצוע בפסנתר

שמחת חיים

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
(מראש, אני לא חושב שזה ביצוע מושלם, זה ספונטני לגמרי !!!)
נכון, וזה האליפות.
כי באמת זה נשמע שיש לך יד ימין ושמאל פעילים, והרמוניות יפות.
ומי אנוכי שאמתח עליך ביקורת.... אבל באמת ברוח טובה ובונה.
מה שחשבתי -
שאני לא יודע אם ניגנת אם פדל, אבל הרבה מהשיר זה נשמע בלי פדל, כל מיני צלילים קטועים כאלה, שהיו צריכים פדל שירחיב אותם וישלב אותם בתוך ההרמוניה.
וגם יש סוג של היסוס בנגינה, וזה נשמע לא הכי מדויק, עם לחיצה על שתי קלידים צמודים בטעות וכו' וכו'
זה נשמע קצת הקלטה על הקלטה, כי יש כל מיני צלילים סותרים.
ועומס של צלילים וקצת בלאגן.
וגם נראה לי שחסר קצת בדינמיקה, כי הכל בטאצ' חזק כזה.

אולי תנסה לנגן את זה בדיוק כמו שניגנת, רק יותר לאט, עם פדל ופחות תתאמץ להעמיס צלילים.
נראה לי שאז זה ישמע מושלם.

אל נא תיקח את דברי כהתנשאות או כביקורת שלילית.
זה באמת באהבה, וממקום שאני הייתי מת שמישהו יגיד לי במה אני יכול להתקדם.

נערך לאחרונה ב:

שוקולד #

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
דבר ראשון זה ביצוע נחמד מאוד הקלטה איכותית ולא חיצונית
דבר שני יש לי ביקורת בונה
נראה לי שנכון במקרים שלא מכירים כלכך את האקורדים או שלא מצליחים לזהות אותם על פי שמיעה
לחפש איפשהוא את האקורדים הבסיסיים של השיר ומשם להתקדם
ודבר נוסף באמת זה נשמע; ;הקלטה על הקלטה וזה דורש ניסיון על מנת שלא יתנגשו צלילים
בהצלחה ומחכה לשמוע עוד ביצועים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה