התייעצות הלב דואג העין דומעת ואני לא יודעת מה לעשות

מצב
הנושא נעול.

ב.כ

משתמש מקצוען
בשנה האחרונה שמתי את האוצר הקטן שלי במעון לא היתה לי ברירה המצב הרפואי שלי דרש זאת
הרגשתי רע מזה פעם ראשונה שאני שמה תינוק קטן מחוץ לידים החובקות שלי
הגעתי בהפתעה מספר פעמים כי הרגשתי שלילדה לא טוב במעון חוץ מזה שכל שבועים החליפו שם מטפלת
כל פעם שהגעתי נתקלתי בדברים מזעזעים בפעם האחרונה ששלחתי אותה בחודש שבט -אדר הגעתי בהפתעה מצאתי את התינוקת הקטנה שלי בלול בוכה עם טיטול מלוכלך הרמתי אותה מיד
והמטפלת ישבה ודברה בטלפון כאילו היא לא רואה אותי
שאלתי אותה מתי היא התעוררה והיא אמרה לי שליפני 20 דקות בערך שאלתי אותה למההיא בוכה כבר כל כך הרבה זמן היא כבר גיהקה מבכי כמו שיהוקים כאלה והמטפלת בלי להתבלבל אמרה
"זה ההפסקה שלי עכשיו "אמרתי לה מה זאת אומרת עדין זה עבודה ואם היא היתה הילדה שלך היית נותנת לה ככה לבכות ועוד עם טיטול מלוכלך
עכשיואני מבינה למה היא עם דם מתחת לטיטול
היה לי שיחה מאד קשה איתה התלוננתי בהנהלה וזהו יותר לא העזתי לשלוח את התינוקת שלי
אתם מבינים הלב שלי כבר לא יכול להיות רגוע אני דואגת לה היא לא יודעת לדבר
ועכשיו אני לא יודעת מה לעשות אני צריכה שבוע הבא לחזור לתהליך של הריפוי שלי והלב שלי דואג
ההנהלה של המעון הבטיחה לי שהם מעבירים אותה למבנה אחר לקבוצה אחרת ששם יש מטפלת טובה לטענתם
אני לא יכולה במצב הנוכחי שלי להגיע למבנה המדובר לראות את הדברים ולבקר בהפתעה כי זה לעלות קומה
מה עושים ???

ב.כ

משתמש מקצוען
אני יודעת על הורים נוספים שלא החזירו את הקטנטנים עכשיו
פעם אחת נתקלתי במטפלת אחת שטילטלה שם תינוקת אחת התלוננתי עליה ומיד העיפו אותה
נראה לי שאני אמא אימת המעון
ופעם אחת גם אמרתי לאמא אחת התנהגות שהיתה עם הילד שלה
מצטערת לא יכולתי לראות ולשתוק

ב.כ

משתמש מקצוען
אבל אין לי מקום אחר לשים אותה
לא יודעת אם לסמוך על ההנהלה שהמטפלת בקבוצה השניה היא טובה
חמה ואוהבת
שהיא יכולה למלא את המקום שלי כשאני לא נמצאת כדי לטפל באוצר הקטן שלי

רוחי בלבוחי

משתמש סופר מקצוען
אבל אין לי מקום אחר לשים אותה
לא יודעת אם לסמוך על ההנהלה שהמטפלת בקבוצה השניה היא טובה
חמה ואוהבת
שהיא יכולה למלא את המקום שלי כשאני לא נמצאת כדי לטפל באוצר הקטן שלי
אולי תיצרי איתה קשר אישי.... תפנקי אותה במלא מתנות שהיא תרגיש חייבת לך!!
תהיי איתה בקשר יומיומי ותהיי ממש חברה שלה..... היא תיהיה חייבת לטפל באוצרית המתוקה שלך יפה!!!

ב.כ

משתמש מקצוען
אולי תתיעצי עם הורים אחרים באותה הקבוצה?
אמא אחת אמרה לי שאין לה ברירה היא לא מוצאת מקום חילופי וללכתלעבודה היא חיבת
אני כבר ממש חושבת להפסיק את הטיפול הרפואי שלי ולהשאר איתה בבית
אבל אני לא יודעת לא נראה לי שנכון לנהוג בצורה הזאת

אינסוף

משתמש מקצוען
החזון איש היה אומר שאמא יהודיה נבואה בליבה. לכי אחרי הלב שלך הוא מרגיש אם המטפלת טובה לאוצר שלך או לא .תחפשי עד שתמצאי מישהי שנראית לך. וגם תזכרי שאף אחד לא מושלם גם לא אמהות ולפעמים זה לא סוף העולם טיטול מלוכלך או בכי שלא נענה מיד. כמובן אם יש הרבה חום אהבה ואכפתיות. בהצלחה!

יוסייוסייוס

משתמש מקצוען
בדרך כלל במעון הטיפול בסדר גמור.
ישנם עוד אנשים שמסתובבים וגם המנהלת.
אנחנו מצווים ב'השתדלות' ולסמוך על הקב"ה.
ולתת ילד למעון זהו 'השתדלות' ראויה.
קצת 'ביטחון' ...
לפעמים ההורה בבית 'בעצבים' זה כל כך טוב ?
אם יש הכרח לשלוח את הילד.
צריך לברר ולסמוך על הקב"ה.
רק בריאות !

דדד

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
החזון איש היה אומר שאמא יהודיה נבואה בליבה. לכי אחרי הלב שלך הוא מרגיש אם המטפלת טובה לאוצר שלך או לא .תחפשי עד שתמצאי מישהי שנראית לך. וגם תזכרי שאף אחד לא מושלם גם לא אמהות ולפעמים זה לא סוף העולם טיטול מלוכלך או בכי שלא נענה מיד. כמובן אם יש הרבה חום אהבה ואכפתיות. בהצלחה!
אני מסכימה עם הכל חוץ מהטיטול.
ילד הוא הוא מבוגר קטן, ככה חינכו אותי. אני לא הייתי רוצה להרגיש ככה.
וכשתינוק בוכה, השכינה בוכה איתו. את זה אמר הבעש"ט, אם אינני טועה.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה