הכנת ראש מיטה לחדר שינה

yudb

משתמש סופר מקצוען
לא מאמינה...
אומנם קנינו את זה לפני כשנתיים,
אבל בכל אופן...
אז ככה ,
קנינו מביוטי בית,
אמרנו לו שאנחנו מחפשים מיטה לחדר שינה (הורים) עד 3000 מסנדוויץ', אמר לנו לבוא כי יש לו מה להציע,
הגענו, ראינו, נהנו, ושדרגנו את הבד של הראש מיטה ב600 ש"ח, (שלבסוף החזיר 400 על טעות טיפשית למדי)
קיצר,
ב"ה מרוצים עד הגג,
ממליצה!!!
לא הבנתי,
היה לך חדר שינה עם מיטות וראש מיטה וביוטי בית (מי הם?) קבלו ממך את הראש מיטה ושדרגו לך אותו על ידי שהפכו אותו למרופד במחיר של 600 ש"ח?

YOM&TOV

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אוטומציה עסקית
לא הבנתי,
היה לך חדר שינה עם מיטות וראש מיטה וביוטי בית (מי הם?) קבלו ממך את הראש מיטה ושדרגו לך אותו על ידי שהפכו אותו למרופד במחיר של 600 ש"ח?
לא, לא, לא!!!
ממש לאאאאא!!!
לא היה לי חדר שינה, קניתי הכל מביוטי בית-
את המיטות כולל ארגז וראש מיטה מרופדת הכל באותו מחיר של 3000 אלף,
אני רציתי לשדרג את הראש מיטה לריפוד מבד אחר אז הוספתי 600 ש"ח.

yudb

משתמש סופר מקצוען
לא, לא, לא!!!
ממש לאאאאא!!!
לא היה לי חדר שינה, קניתי הכל מביוטי בית-
את המיטות כולל ארגז וראש מיטה מרופדת הכל באותו מחיר של 3000 אלף,
אני רציתי לשדרג את הראש מיטה לריפוד מבד אחר אז הוספתי 600 ש"ח.
אאאאה.
לא הבנתי אותך נכון.

הר

משתמש מקצוען

@michal2100

תודה על ההשראה!!​

וזה מה שעשתה בסוף גיסתי.
תודה על הצילומים המפורטים, עזר להם מאוד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה