הכנס, הוא רק לבוגרי פרוג?

עקיבא10

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
שלום וברכה, ראיתי בימים האחרונים פרסומים על כנס מעצבים גדול שאתם מפיקים. אני אמנם מאוד מעריך את פרוג ואלי גם ארצה ללמוד בהמשך את אחד התחומים שלומדים אצלכם- אני מאוד מחובר לתחומים האלו.
האם הכנס הזה הוא גם בשבילי??
תודה רבה

למען דעת

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אין קשר בין האירוע לבין בית הספר פרוג. האירוע מיועד לכלל אלפי היוצרים והיוצרות בחברה הדתית והחרדית ללא יוצא מן הכלל, תלמידי ובוגרי כל מקומות הלימודים, כווווולם מוזמנים ומרגישים בבית!

NG

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
שלום וברכה, ראיתי בימים האחרונים פרסומים על כנס מעצבים גדול שאתם מפיקים. אני אמנם מאוד מעריך את פרוג ואלי גם ארצה ללמוד בהמשך את אחד התחומים שלומדים אצלכם- אני מאוד מחובר לתחומים האלו.
האם הכנס הזה הוא גם בשבילי??
תודה רבה

ברור!
הכנס מיועד לכל מי שמתעניין בתחום - גם אם לא למד / ילמד בפרוג
וגם אם למד במקום אחר
זה בדיוק המקום לאנשים כמוך שיש להם אהבה לתחום וניצוץ בעיניים:)

BRO

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
השתתפתי בכנסים הקודמים מרצון להעמיק ולצבור ידע, בקושי ידעתי מה זה פרוג, מכל כנס כזה יצאתי עם ידע, הרחבת אופקים, מושגים חדשים, קשרים ועוד... ובמהלך השנים ממש חיכינו לכנס חדש דומה. והנה הוא בא.
הכנס מיועד לכל מי שקשור בקשר כלשהו לאחד מתחומי האמנות, רובם טועים לחשוב שזה רק ההרצאות, זה הרבה הרבה מעבר, ראשית, התערוכה מסביב שמכילה הפתעות רבות, הקשרים, הפגישה עם קולגות או עם אנשי מקצוע משלימים ועוד ועוד....
בקיצור, צריך לבוא כדי להבין!

שלמה צנחני

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
האם ניתן לשלוח סדרת כרזות עם מוטיב שחוזר על עצמו? (כמו שעושים בקמפיין?)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  23  פעמים

לוח מודעות

למעלה