• בעקבות ניצול הפורום למטרות אחרות ההרשאה לכתיבה והעלאת נושאים הינה רק למנויים, לקבוצות מקצועיות ולחכמת נשים.

הכנסת כלה!!!

החסיד

משתמש צעיר
כלה שמתחתנת עוד כחודש, האבא לומד כולל, גאון עצום, תלמיד חכם וירא שמים,
אין להם 'כסף' להוצאות ההכרחיות,
אשמח לקבל כתובות / מייל / טלפונים של אנשי חסד עם לב רחב שיכולים לעזור לבני תורה לחתן בכבוד.

כמובן שיש מכתב המלצה מרב מפורסם המכיר את המשפחה מקרוב.

תזכו למצוות

החסיד

משתמש צעיר
אכן כן,
החתן נותן, [והוא לכאורה 'מסודר']

תודה בכל אופן ,

אשמח לקבל עוד מידע,
תזכו למצוות

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
יש לי רשימת גמ"חים להכנסת כלה, בעיקר של מוצרי נדוניה, אך גם מעט קרנות כספיות. כיצד ניתן להעבירה לכם? (היא אינה מיועדת לפרסום על גבי האתר).

בנימין 10

משתמש רשום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
נכתב ע"י ארבע;n4883192:
יש לי רשימת גמ"חים להכנסת כלה, בעיקר של מוצרי נדוניה, אך גם מעט קרנות כספיות. כיצד ניתן להעבירה לכם? (היא אינה מיועדת לפרסום על גבי האתר).

אשמח גם אני לקבל רשימה זו במייל <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי> היות ואני עוסק עתה בעזרה לידיד שמחתן את בנו והמצב שם קשה מאוד...
תודה רבה ותזכו למצוות

מים רבים

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אשמח מאוד לקבל הרשימה אחותי מתחתנת בזמן הקרוב עם סיפור דומה ממש לפרטים הנ''ל
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בגדול. דבר ראשון לפנות לקופות השכונתיות . אחר כך לקופת העיר או ועדת הרבנים תלוי באיזור שהכלה גרה..
יש מס קרנות רציניות בודדות ממש שעוזרים בסכומים גדולים <יחסית>
בגדול אם אתם אנשים עם אמביציה יש קרנות שיתנו לכם כסף תמורת הוראות קבע שתאספו במשפחה.
אני אספתי 30 הוראות קבע במשפחה שהגיע ל 1000 דולר חודשית ל20 חודשים וקיבלנו 20000 דולר אחרי 3 חודשי הורדה שלא היה תקלות בהוראות קבע.
אם מדובר בחתן יתום או יתומה יש כבר עוד כמה קרנות רציניות..

היסמין יר

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
מאיזה אזור הכלה?
איפור ליום החתונה אצל אחת המאפרות הכי גדולות בירושלים יעזור ?

roey

משתמש רשום
D I G I T A L
האם אפשר לקבל את הרשימה לצורכי הכנסת כלה שמחתנת בעוד כשבועיים ואין לה שום דבר עדיי לחתונה

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
האם אפשר לקבל את הרשימה לצורכי הכנסת כלה שמחתנת בעוד כשבועיים ואין לה שום דבר עדיי לחתונה

בשמחה, כתבי לי מייל באישי ואשלח לך.

sarah st

משתמש חדש
אשמח לקבל גם את הקובץ עבור כלה שמתחתנת בעוד חודשיים ממשפחה של אבא ת"ח עצום שיושב ולומד ואין להם מאיפה לחתן אותה

תפוזינה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אפשר גם לGFGF990077 שטרודל ג'ימייל?
תודה רבה

תורת עולם

משתמש פעיל
אברך שעבר שני ניתוחי ראש להוצאת גידול ועדיין בשיקום מחתן בעוד כמה שבועות בת אם אפשר לתרום ולצרף את הרשימה NK9990550%גימייל קאם להחליף את האחוז

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  4  פעמים

לוח מודעות

למעלה