הכל על אילת

מצב
הנושא נעול.

noae

משתמש מקצוען
מלון רימונים מומלץ ביותר! היינו שם וממש נהנינו.
המלון אכן בכשרות רבנות אילת, אבל יש להם רשימת מוצרים מוכנה שמפרטת את ההכשר של כל מוצר.
אכלנו שם ארוחות בוקר ולא הרגשנו מחסור בכלום.

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
חזרתי עכשיו מקורס תסריטאות מדהים של רחל שור בבית המורה. אחד הקורסים המדהימים והמקצועיים שחוויתי. היה לנו דיון שלם האם שחקנית חילונית יכולה להעביר מסר אמוני-רוחני, כשההעדפה שלה ברורה בשל כישורים ושנים של אימונים ופיתוח בתחום.

טוב, דעתי הברורה היתה שלא.

צעקו לעברי: את שמרנית! את סטיגמטית! מקובעת! מרובעת!

השבתי בשלווה "נכון" על ארבעת הכינויים.

אז בתור אחת שכזו אני מרשה לעצמי לשאול: לא התבלבלנו? אילת?!?!

(חלילה אין בליבי על פותחת האשכול, ללא כוונת הטפה או חינוך, קל יותר להתעלם ולא להגיב, אבל מדובר באחריות ציבורית, וד"ל)

הסכת ושמע

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
איך האווירה שם? באטרקציות, בדולפינריום, במצפה התת ימי וכו'... שייך בכלל להביא בעל שומר עיניים?
אולי יש תקופות ששייך יותר או פחות ללכת (קיץ, חורף, בין הזמנים...) /שיש יותר חרדים?
אין כזה דבר
זה בערך כמו לשאול
בחוף הפרוץ בתל אביב יש זמן שמותר להיות שם?

(יאללה תתקיפו אותי, אני לא מפחד, כי ברגע שיתחילו להתקיף האשכול ינעל)

מלאך טוב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
חזרתי עכשיו מקורס תסריטאות מדהים של רחל שור בבית המורה. אחד הקורסים המדהימים והמקצועיים שחוויתי. היה לנו דיון שלם האם שחקנית חילונית יכולה להעביר מסר אמוני-רוחני, כשההעדפה שלה ברורה בשל כישורים ושנים של אימונים ופיתוח בתחום.

טוב, דעתי הברורה היתה שלא.

צעקו לעברי: את שמרנית! את סטיגמטית! מקובעת! מרובעת!

השבתי בשלווה "נכון" על ארבעת הכינויים.

אז בתור אחת שכזו אני מרשה לעצמי לשאול: לא התבלבלנו? אילת?!?!
מצטרף להנ"ל.
ועוד מילה קטנה, צריך לדעת שלא צריך להתבייש בעמידה על עקרונות אישיים, וק"ו עקרונות ציבוריים, ואם נדמה לנו לפעמים שאנחנו קצת קיצוניים, ננסה לחשוב שוב, אולי לא, אולי בעצם הסובבים אותנו הם אלו שהתקררו...

נקודת מחשבה

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
כנראה מעולם לא הייתם באילת!
אולי בקיץ פרוץ שם, אך בחורף אין שום הבדל בין אילת לתל אביב או לכל עיר חילונית אחרת
לא כל אילת היא חוף ים....
נכון רואים חילונים (והרבה ערבים..) ברחוב אבל יותר מזה כלום, לבושים כרגיל.....
אגב הרוחות שם מטורפות כך שא"א להתלבש אחרת.

אז כן, אני גם שמרנית, אבל לא מקשיבה לסטיגמות!

רבנים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
נא להירגע,
אילת (למי שאין לו בעיה עם חו"ל) בזמני החורף, כלומר בחודשים אלו, היא המקום הכי טוב לנופש מבחינה רוחנית וגשמית.
מבחינה רוחנית, רובא דרובא של הנופשים באילת בחודשים סוף ינואר עד תחילת-אמצע מרץ, באמצע השבוע אינם הנופשים של יולי אוגוסט, ובמילים אחרים הם אנשים שנעים בסקאלה בין חרדים (לא צווארון כחול, חרדים...) לשומרי מסורת, תתכוננו לפגוש שם גם את השכנים "שלא דיווחו לכם" על כך שהם נופשים באילת.
חוף הים נקי לחלוטין, כן נקי נקי, החורף עושה את שלו, לא אומר, מי שיחפש את השלילה ימצא את זה גם בתל אביב וחיפה, אבל כמו שאמרו לא גרע מכל עיר חילונית, מה גם שכמות הנופשים מועטה ויש תחושה שהעיר שייכת לחרדים בזמן הזה.
האיסמול - הקניון שם, ריק פשוט ריק בזמן הזה, אין אנשים, לא אנשים צנועים ובטח כאלו שלא, וכך גם בשאר המקומות, ללא גוזמא.
מבחינה גשמית, בזמן הזה המחיר היה למלון המלך שלמה (ה' כוכביא) 3 לילות כולל ארוחת בוקר (ושוב, מצאנו משגיח מסביר פנים שאמר לנו בדיוק מה אפשר לאכול ומה לא, וברשותם יצאנו גם עם 'עודף' לארוחת ערב), ואיכות של מלון ברמה גבוהה, וכולל טיסות דרך ישראיר (גם המלון היה דרך האתר שלהם). 1350 ש"ח לא תמצאו שום נופש במחיר כזה. בדוק!

נחמי מן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
קודם כל תודה לכל העוזרים... חזרנו :)
היה מדהים היינו במלון רימונים (משגיח צמוד שאמר לנו מה אפשר לאכול ומה א"א... והיה הררררבבבההה מה לאכול..) עם בית כנסת פעיל..
יצא לנו 1500 כולל טיסות.
ולגבי הצניעות - יותר טוב שם מהרידינג......
והמעלה באילת זה שאתה מרגיש חו"ל אבל בבית...

נחמי מן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
אין כזה דבר
זה בערך כמו לשאול
בחוף הפרוץ בתל אביב יש זמן שמותר להיות שם?

(יאללה תתקיפו אותי, אני לא מפחד, כי ברגע שיתחילו להתקיף האשכול ינעל)
ח"ו לא מתקיפה, אבל היית פעם באילת? מי שרוצה לרדת לחוץ ירד גם בתל אביב ובחיפה. אבל כמו שאמרו - אילת זה לא רק חוף (מהמלון היה נוף מדהים לים עצמו ללא פיסת חוף :) )

קרן לייזר

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
לפני שנה בדיוק היינו במלון "המלך שלמה" באילת מלון מדהים (לפי מה שידוע לי יותר טוב מרימונים)
בארוחות הבוקר שאלנו את המשגיח שם איזה מוצרים ממהדרין למשל גבינות של תנובה או חלוה של אחוה וכדו'
את הירקות עישרנו והיה נחמד מאד
יש ב"אייסמול" סניף של קפה קפה שרוב החרדים שמגיעים לאילת אוכלים שם אבל לא ידוע לי על מסעדה בשרית בכשרות נורמלית שם
מבחינת צניעות הלכנו לריף הדולפינים ממש על הבוקר כשפתחו והיה נקי רק באזור 11\12 התחילו לבוא החברה הפחות כשרים ואז הלכנו
צלילה מומלץ מאד מאד רק תחפשו מדריכים ישראלים ולא רוסים וגם שיהיה צילום וידאו מהצלילה זה מדהים
וגם חתרנו בקייאק עם רצפה שקופה שאפשר לראות אלמוגים אבל היה סוער ומפחיד אז לא הגענו עד האלמוגים רק נהננו מהאתגר
לגבי מזג האויר היה יחסית נעים ביום אבל רוחות ויובש ובלילה היה קר והלכנו עם מעילים

לגבי המחיר תבדקו פה http://www.arkia.co.il/eilat-travel-packages
יחסית עלה המחיר עכשיו ( לי עלה 980 2 לילות + ארוחת בוקר כולל טיסה אין מחיר כזה בשום צימר בצפון אין מה לעשות)

imac100

משתמש מקצוען
אם נעזוב את העיקרון של לצאת לחול (ויש עוד מקומות בארץ שהם חול כמו איילת)
אז איילת בחורף היא מקום מעולה לחרדים.

מותר לחשוב על כל דבר אם הוא מתאים ונכון לנו אבל לבדוק את העובדות לפני ששואלים.

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
כנראה מעולם לא הייתם באילת!
אולי בקיץ פרוץ שם, אך בחורף אין שום הבדל בין אילת לתל אביב או לכל עיר חילונית אחרת
לא כל אילת היא חוף ים....
נכון רואים חילונים (והרבה ערבים..) ברחוב אבל יותר מזה כלום, לבושים כרגיל.....
אגב הרוחות שם מטורפות כך שא"א להתלבש אחרת.

אז כן, אני גם שמרנית, אבל לא מקשיבה לסטיגמות!

אנחנו מגיבים כאן רק למה שרואים: ביגוד, אנשים.
ומה עם מה שלא רואים????

העיר הכי מזוהמת (וד"ל! וד"ל!) בארץ, שבכלל יש דיון אם היא בגבולות הארץ... עד כמה שידוע לי יציאה לאילת כמוה כיציאה מארץ ישראל, וזה שאלה הלכתית מס' 2...

רבקי בינעט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
מה ההבדל בין אילת לטבריה?????
מי שלא היה שם,חבל שמגיב כי אין הבדל.

נקודת מחשבה

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
אנחנו מגיבים כאן רק למה שרואים: ביגוד, אנשים.
ומה עם מה שלא רואים????

העיר הכי מזוהמת (וד"ל! וד"ל!) בארץ, שבכלל יש דיון אם היא בגבולות הארץ... עד כמה שידוע לי יציאה לאילת כמוה כיציאה מארץ ישראל, וזה שאלה הלכתית מס' 2...
היית שם?

מנוחהלה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
אילת זה חו"ל לכל דבר ועניין
אין הרבה מקומות בארץ שהם ממש חו"ל כמו הערבה הדרומית ואילת.
לצאת לחו"ל זה עניין לגנרי לא פשוט מבחינה הלכתית.

כל המועדונים ושות' סגורים בחודשי החורף?
אילת הופכת ממש לעיר התשובה?

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
אילת זה חו"ל לכל דבר ועניין
אין הרבה מקומות בארץ שהם ממש חו"ל כמו הערבה הדרומית ואילת.
לצאת לחו"ל זה עניין לגנרי לא פשוט מבחינה הלכתית.

כל המועדונים ושות' סגורים בחודשי החורף?
אילת הופכת ממש לעיר התשובה?
בלי להכנס בכלל לנושא האשכול, רק הערה קטנה

כל מי שנוסע בכביש הבקעה יש קטע שהוא בחו"ל [עבר הירדן המזרחי...].
וזה בכלל לא פשוט שיש בעיה בזה.

נ.ב. אילת הובטחה לאברהם אבינו, רק שבפועל לא כבשו אותה לא עולי מצרים ולא עולי בבל ולכן אין בה דיני מעשרות ושביעית, ולגבי איסור יציאה זה לא פשוט שאסור [לא באתי לפסוק].

ע.נ.ב. וגם לחו"ל יש מקרים רבים שמותר ליסוע, ונידון במקום אחר.

נקודת מחשבה

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
שמעתי תאורים מכלי ראשון, יותר מעשרה אנשים [של צורה].
יכול להיות שהם היו שם בקיץ ובקיץ אומרים שבאמת פרוץ שם (כמו בתל אביב בקיץ...)
אני הייתי שם ואומרת לך שאין שם שום פריצות ולגבי המועדונים שמנוחלה הזכירה, צריך להכנס אליהם. כמו שבני ברק היא עיר של תורה אך יש מקומות שם שגם ד"ל....

ELFISH

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אני לא מבינה מה יש לנסוע לאילת.

חוץ לארץ יש גם בעכו, נהריה ורמת הגולן.

קזינו, בתי הימורים ועוד אי אלו מקומות תועבה יש גם בנתניה קרוב לגלי צאנז. לא צריך לנסוע עד אילת בשביל זה, ועוד בנתניה זה נשלט ע"י משפחות פשע שלא מצליחות להגיע עד אילת.

חוף ים וטיילת יש גם באשדוד. בטוח אפשר למצוא שם את אותה הסחורה שיש באילת ובלי נסיעה כל כך ארוכה.

מה יש לכם דווקא באילת? יש כל כך הרבה איפה לטייל בארץ ולקבל את כל הטוב הזה קל"ב.

ולאנשים של צורה ממש, שאי אפשר לקחת אותם סתם לנתניה או חדרה, אפשר לטוס לשוויץ או רומניה. יש שם מסלולים מיוחדים לאנ"ש שמשלבים גם חוץ לארץ וגם דנדון כנסיות ושהיה בין קתולים. אמנם קצת יותר קשה שם עם מנינים, כי בניגוד לאילת שיש מנינים סביב ליממה בקהילת ישיבת ההסדר ובקהילה הגדולה של החוזרים בתשובה שם, בשוויץ תהיו תלויים במנין של הרב\ אדמו"ר התורן שנמצא שם. אבל מסתדרים.

אז מה אתם מחפשים באילת בכלל?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה