שיתוף > תנו לי מחמאה הכח בעיבוד

שרה שרם צילומותק

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
זהבה מהמם
תמונה מצלמה1.jpg

זהבה אשמן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
תודה רבה רבה לכל המגיבות!!!! ממש שימח אותי לראות את כל מה שכתבו כאן;););)
בקשר לעיבוד:
- התחלתי עם עיבוד בסיסי בלייטרום: תאורה, WB, קצת קונטרסט.
-יבאתי את התמונה לפוטושופ ישר מלייטרום.
-רציתי שהילדה תהיה בשליש של התמונה אז שכפלתי את התמונה, ואת השכבה למעלה גררתי לצד ימין, כדי שהילדה תראה יותר בימין. ואז שילבתי את הקו שנוצר מגרירת התמונה ע"י מברשת שחורה ולבנה, וקצת מילוי עם החותמת.
-התחלתי עם ההוספת שמיים. עשיתי שכבת מסכה ו"חתכתי" הכל מהתמונה חוץ מהשמיים. אחר כך הכנסתי תמונה של שמיים לפוטושופ, וגררתי את השכבה של התמונת שמים, מתחת למסיכה שלי. כך שהשכבה שרציתי מהתמונה המקורית -כל הלמטה, ישב מעל שכבת השמיים. אחר כך נכנסתי שוב לSelect and Mask ודייקתי את המעבר של קו האופק.
-אחרי שהשמיים שלי היו משולבים-טישטשתי אותם קצת, כדי שהעננים לא יהו יותר מידי ברורים ולא הגיוניים.
-אחרי כל זה מגיע הקטע של השילוב, שילוב הצבעים של התמונות, שיתאימו אחד לשני. עשיתי את זה בהוספת שכבות צבע.
-הוספתי פלייר מצד ימין למעלה, עם אקשן שיש לי לפלייר.
-הוספתי שמש עם מברשת בצבע צהוב, ועשיתי שייראה נוצץ ע"י Blending Mode.
- החזרתי את התמונה ללייטרום והוספתי עוד קצת תאורה ו WB.

aas

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
ממש אהבתי את העיבוד תמונה יפה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה