הכונן החיצוני הפך ל-ESD-USB

yaeli

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הורדנו כלי לשחזור windows 10 (עבור מחשב אחר), וללא ידיעתי הכונן החיצוני שלי הפך להתקן ESD-USB....
הקבצים (יותר מ-500 GB ) נעלמו והנפח של הדיסק הצטמצם ל-32 GB בלבד...:(

האם הקבצים שלי נמחקו לצמיתות?
יש דרך לשחזר את הכונן באופן עצמאי?

אשמח לשמוע את מי שיש לו פתרון... זה דחוף לי.

A052

משתמש סופר מקצוען
אם הפעלתם את הכלי, אז ייתכן מאד ופשוט הכונן עבר פירמוט/איתחול ע"מ שיוכל לשמש ככונן שחזור או התקנה לווינדוס, ואכן במקרה כזה הכל נמחק לגמרי :(.
לגבי גודל הכונן, לכאורה ניתן לשחזר אם תעשו איתחול מחדש רגיל בהגדרות שלו.

אל תעשו כלום לפני שיכתבו לכם שאין אופציית שיחזור לקבצים (זה לפחות מה שידוע לי במקרה של איתחול מלא של הכונן).

משחזר מידע

משתמש סופר מקצוען
אפשר לראות צילום מסך של ניהול דיסקים (ושיראו את הכונן המדובר כמובן בצילום)

גם לי קרה אותו דבר בשעת התקנת windows 10 . יש לזה פתרון או שהכל נמחק וצריך לפרמט את הדיסק?
תודה למבינים

בני2

משתמש מקצוען
גם לי קרה אותו דבר בשעת התקנת windows 10 . יש לזה פתרון או שהכל נמחק וצריך לפרמט את הדיסק?
תודה למבינים
השאלה מה השאלה, כלומר, השאלה על הקבצים או על הדיסק, בשביל להשתמש בדיסק צריך או לפרמט או להשתמש בתוכנת ניהול מחיצות לסדר. בשביל הקבצים אסור לפרמט אפשר להציל חלק מהקבצים ע"י תוכנות שחזור.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  24  פעמים

לוח מודעות

למעלה